АвторизаціяРеклама

» » » Про користь озонотерапії

Про користь озонотерапії

Про користь озонотерапії Як відомо, однією з найголовніших причин старіння є кисневе голодування. Клітини епідермісу буквально «задихаються» від дефіциту кисню, а результат - погіршення кровопостачання, уповільнення синтезу молодих, нових клітин, шкіра стає в'ялою і зморшкуватою. Багатьом мешканкам великих міст відомий негативний вплив на свіжість шкіри екології мегаполісів - так званий стрес шкіри.

Косметичні засоби можуть надати лише поверхневий і короткочасний ефект, а омолодження за допомогою озонотерапії забезпечує безпосередній вплив на саму причину - недостатність кисню в тканинах. Поступаючи в них кисень відроджує клітини до життєдіяльності, прискорює і активізує процеси обміну, а також синтезу нових клітинок і видалення омертвілих. Старіння відступає!

Колаген і еластин - складові для активного і плідного поділу клітини, що повертає шкірі колишню пружність.

Ділиться озонотерапія на два основні різновиди: системну і місцеву.

Системна озонотерапія має комплексний вплив на увесь організм, при якому здійснюється внутрішньовенне введення озонованого фізрозчину . Збагачена озоном кров насичує внутрішні органи і тканини киснем, покращуючи при цьому кровообіг, підвищуючи тонус всього організму. Позитивні ефекти такого способу - загальне поліпшення самопочуття, працездатності, настрою. Пацієнтами відзначаються поліпшення пам'яті, сну, відчуття небувалої легкості вже по закінченні декількох таких процедур. Це говорить про комплексне омолодження організму.

Здійснення місцевої озонотерапії відбувається у вигляді мікроін'єкцій в проблемні шкірні ділянки (місця утворень і скупчень зморшок) коктейлю, що складається з кисню і озону. Найтонші короткі голки слугують інструментом для обколювання строго певних зон. Процедура практично безболісна.

Ефект можна спостерігати з перших же процедур - зморшки скорочуються або зникають зовсім, тонус шкіри поліпшується, овал обличчя приймає чіткі обриси і підтягується, розсмоктується жирове відкладення другого підборіддя, омолодження також можна вважати комплексним.

Хороші результати від застосування озонотерапії відзначаються в боротьбі з одвічними жіночими ворогами - целюлітом і зайвою вагою. Методика здатна відновлювати ліпідний обмін, прискорювати метаболізм, розщеплення жирів. Жирові відкладення на проблемних ділянках - животі, підборідді, стегнах і сідницях - ефективно усуваються. Активність кисню дозволяє окислювати і нейтралізувати жири, в результаті відбувається запуск механізму природної переробки відкладень жиру. Схуднення супроводжує поліпшення м'язового тонусу - підтягується шкіра, «йдуть» неестетичні складки. У цьому найголовніша перевага методу озонотерапії перед іншими способами схуднення.

Унікальні властивості активного кисню виявляють і антицелюлітний ефект. Проникаючи в тканини, коктейль з озону і кисню починає потужну взаємодію з клітинами жиру. Руйнуються целюлітні «вузлики» - основні винуватці некрасивої, подібної апельсинової кірки, шкіри. Багатьма відзначаються значні зменшення обсягів, розсмоктування горбів целюліту, підвищення пружності і розгладження шкіри, поліпшення стану сполучних тканин.

У лікуванні целюліту і в цілях схуднення озонотерапія здійснюється шляхом локального застосування ін'єкцій в проблемні області живота, стегон, рук, сідниць. Вважається, що озонові мікроін'єкції безпечні, а схуднення відбувається абсолютно природно.

Однак фахівцями протипоказання все ж відзначаються, адже озон в деяких випадках може бути і ворогом. Якщо існує схильність до будь-якого виду кровотеч, судом, озонової алергії, зниженому згортанні крові, тромбоцитопенії, то від застосування методики варто відмовитися.

Автор: Геннадій Булка

омолодження організму, краса, побутовий озонатор, Здоров'я, омолодження шкіри, озонотерапія
Оціни пораду →
Переглядів: 1598
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ