ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » П'ять признаків, які допоможуть розпізнати діабет за станом шкіри

П'ять признаків, які допоможуть розпізнати діабет за станом шкіри

П'ять признаків, які допоможуть розпізнати діабет за станом шкіри На жаль, кількість людей з діабетом стає дедалі більше. Лікарі виділяють п'ять попереджувальних признаків діабету, які можна розгледіти на шкірі.

Папіломи (бородавки). Вони з'являються на шиї, під пахвами, в області паху або грудей. Бородавки нешкідливі, але якщо вони з'являються постійно, то можуть говорити про проблеми зі здоров'ям. Зокрема, про надлишок інсуліну, а це індикатор діабету.

Кожний зуд. Потрібно встановити причину, якщо свербіж шкіри не проходить. Цілком можливо, що це ознака діабету, так як при підвищеному рівні цукру в крові шкіра свербить.

Повільне загоєння ран. Якщо ви спостерігаєте таке явище, то це теж може бути наслідком діабету другого типу. Хвороба робить загоєння більш довгим і складним.

Темні плями. Є симптомом діабету другого типу. Це проблема зі шкірою характеризується її потемніння. Вона може проявлятися на шиї або під пахвами.

Жовті і червоні плями. При діабеті організму складніше регулювати кількість жиру в крові. Це призводить до вибухового ксантоматозу, через який на шкірі з'являються викликаючі свербіння бугорбки. Найчастіше, вони бувають жовтого або червоного кольору, а виникають в зоні очей, ліктів, обличчя і сідниць.

діабет, здорові поради, Шкіра
Оціни пораду →
Переглядів: 562
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ