АвторизаціяРеклама

» » » Нове відділення «МедЛаб» в Борисполі і здача ПЛР-тесту на коронавірус в аеропорту Бориспіль

Нове відділення «МедЛаб» в Борисполі і здача ПЛР-тесту на коронавірус в аеропорту Бориспіль

У Борисполі відкрилося відділення всеукраїнської мережі лабораторій «МедЛаб».

Розташоване воно за адресою вул. Київський шлях, 1 д-4.

Лабораторія проводить широкий спектр різних досліджень: біохімія та загальноклінічні аналізи, дослідження на алергії та онкомаркери, діабет та остеопороз, гормональна панель, пренатальний скринінг, аналізи на коронавірусну інфекцію та багато іншого. Безпечно, анонімно, недорого. «МедЛаб» – 22 роки на сторожі вашого здоров'я!

Пройти ПЛР-дослідження на коронавірусну інфекцію SARS-CoV-2 (COVID-19) також можна і безпосередньо в аеропорту Бориспіль.

Нагадуємо, що якщо країна, з якої людина прибула в Україну, знаходиться в «червоній» карантинній зоні, необхідно виконати одну з наступних умов:
- Відбути 14-денну самоізоляцію.
- Надати негативний тест на коронавірус (тест повинен бути проведений не раніше ніж за 48 годин до перетину кордону України).
- Здати ПЛР-тест відразу ж після повернення на Україну. Негативний результат тесту дає право не відбувати 14-денну самоізоляцію.

Найчастіше люди, які перетинають український кордон, користуються саме третім пунктом – здають ПЛР-тест на території України. Тепер це можна зробити прямо в аеропорту Бориспіль!

На 2-му поверсі Терміналу D аеропорту Бориспіль працює відділення лабораторії «МедЛаб», що проводить ПЛР-тестування на коронавірус відразу після прильоту людей в Україні. Процедура тестування займає лише 15 хвилин (разом з оформленням всієї необхідної документації).

Щоб записатися на ПЛР-тест, потрібно заповнити реєстраційну форму та внести оплату на сайті https://covid.medlabtest.ua/.

ВАЖЛИВО! Сертифікат з результатами аналізу – міжнародного зразка, двомовний (українською та англійською мовами). Цей документ можна використовувати, якщо ви летите через аеропорт Бориспіль транзитом до країн, перетин кордонів яких неможливий без надання довідки про негативний ПЛР-тест на коронавірус.

коронавірус, грип, застуда, здорові поради
Оціни пораду →
Переглядів: 143
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ