АвторизаціяРеклама

» » » Магнітні бурі у грудні 2015: Розклад

Магнітні бурі у грудні 2015: Розклад

Магнітні бурі у грудні 2015: Розклад Дізнайся, коли в грудні 2015 метеочутливим людям слід подбати про своє здоров'я і самопочутті. Читай у цій статті розклад магнітних бурь у грудні цього року.

У грудні 2015 магнітні бурі очікуються в такі дні:

Неділі, 6 грудня.
Понеділок, 7 грудня.
Середа, 9 грудня.

Крім того, через можливі збуренння магнітного поля Землі, метеозалежним людям слід звернути увагу на своє здоров'я і самопочуття в такі дні:

Субота, 5 грудня.
Вівторок, 8 грудня.
Четвер, 10 грудня.
Середа, 16 грудня.
Понеділок, 21 грудня.
Четвер, 24 грудня.
Четвер, 31 грудня.

Нагадаємо, зміни погоди і клімату впливають практично на всіх людей. Однак, від надмірної сонячної активності частіше за інших страждають люди з гіпертонією, гіпотонією, перенесеними інфарктами і інсультами, а також з вегето-судинною дистонією, адже ослаблений організм реагує навіть на найменші зміни тиску або вологості.

Серед основних симптомів метеозалежності - стомлюваність і дратівливість. Тому під час магнітних бур слід менше напружувати організм і, по можливості, переносити важливі зустрічі, а також пропускати гучні вечірки.

Підтримати організм допоможуть рослинні стимулятори - настоянка женьшеню, елеутерококу, плодів лимонника. Однак гіпертонікам перед прийомом рослинних стимуляторів краще порадитися з лікарем, оскільки вони можуть підвищити тиск.

Також відзначимо, що відмінною профілактикою реакції на погоду є сауна, баня і контрастний душ, крім цього добре допомагають помірні фізичні навантаження - заняття йогою і тривалі прогулянки.

Якщо нічого не допомогає, прийми знеболююче або ліки від хвороби, яка загострюється під час зміни погоди. А негайним приводом для звернення до лікаря є дискомфорт у грудях, неритмічне серцебиття, часті головні болі, запаморочення, слабкість, безпричинне зниження ваги, незрозумілі підйоми температури, зниження працездатності. При погіршенні самопочуття слід негайно викликати швидку допомогу.

здорові поради, Магнітні бурі, Здоров'я
Оціни пораду →
Переглядів: 1682
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ