АвторизаціяРеклама

» » » Як позбавитися зайвої ваги

Як позбавитися зайвої ваги

Як позбавитися зайвої ваги Зима вже минула, але зайва вага залишилась. Так так, явно не такий подарунок більшість з нас замовляли у Діда Мороза. Що ж тепер робити? Як правильно позбавитися зайвої ваги і повернутися у форму! Тільки обов'язково грамотно і зі смаком.

Краща дієта - її відсутність

Стати стрункою після Нового року, потім до 8 Березня, а в травні почати боротися із зайвою вагою «до літа» - саме таким нелегким шляхом йдуть до стрункості ті, хто сподівається на чарівний ефект експрес-голодування. Однак дієтологи одноголосно стверджують, що позбавитися зайвої ваги за принципом «тиждень їжте тільки яблука, а потім 2 дня пийте звичайну воду» не тільки неефективно, але й шкідливо для організму. Від тимчасової нестачі їжі організм відчуває стрес, після якого «розумні» жирові клітини прагнуть поповнити запасники на випадок повторного обмеження.

Лікарі стверджують - щоб позбавитися зайвої ваги після свят не на пару тижнів, а назавжди, потрібно поміняти свій спосіб життя.

«Здорові звички, збалансоване харчування, регулярні фізичні навантаження, вміння керувати стресами - все це допомагає позбутися зайвих кілограмів і підвищити життєвий тонус, - стверджує Маргарита Корольова, «зоряний» лікар-дієтолог. - Зверніть увагу - завжди самі ефективні програми зниження ваги і оздоровлення організму ставлять такі цілі: поступово зменшити споживання енергії з їжі і послідовно збільшувати витрату калорій за рахунок поміркованих, але постійних занять спортом. При такому підході результат вийде підтримувати протягом довгого часу».

Щоправда, бажання знизити вагу після Нового року не завжди має вагомі підстави у вигляді зайвих кілограмів. На емоційному підйомі багатьом просто хочеться скористатися нагодою і змінитися, скинути зайву вагу. Стати більш стрункішою, успішнішою і щасливішою. Фахівці попереджають: такі бажання - тривожний дзвіночок! «Стратегія поведінки «почну з завтрашнього дня» (понеділка, наступного місяця і т.д.) свідчить про наявність внутрішнього конфлікту, - пояснює Олександра Макарова, психолог гуманістичного інституту розвитку особистості «Світоч». - Немов в людині живуть дві сутності. Одна порушує правила, наприклад, переїдає, а інша виправляє помилки - сідає на дієту. Або одна - лежить на дивані цілими днями, а друга хоче йти в спортзал... Бути щасливим у стані постійної напруги неможливо».

Висновок - спробуйте в новому році знайти власний ритм харчування, фізичних навантажень, та й життя в цілому і ви обовязково скинете зайву вагу.

фігура, фітнес, краса, весна, дієта, вага
Оціни пораду →
Переглядів: 1447
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ