АвторизаціяРеклама

» » » Як налагодити обмін речовин в організмі

Як налагодити обмін речовин в організмі

Метаболізм або обмін речовин - це швидкість, з якою організмом спалюються калорії. На жаль, сьогодні далеко не у всіх даний процес нормально налагоджений. А це призводить до різних захворювань і набору зайвої ваги.

Ось вам декілька порад як налагодити обмін речовин в організмі

• Намагайтеся висипатися. Чим краще і довше ви спите, тим більше у вас шансів нормалізувати метаболізм. У людському організмі існують два гормони: лептин, який відповідає за зниження апетиту, і грелін, керуючий почуттям голоду. Так от у тих, хто недосипає, перший гормон зменшується, а другий навпаки виробляється ще більш інтенсивно. Тому спіть не менше 7-8 годин на добу.

• Прокидайтеся раніше. Навіть якщо раннє пробудження для вас дуже проблематично, змушуйте себе вчасно вставати з ліжка.

Запам'ятайте: на те, щоб виробити подібну звичку вам знадобиться 21 день. Після цього все налагодиться, і ви будете прокидатися легко. Вранці обов'язково потрібно проводити стандартні процедури, які асоціюються з пробудженням: вмивайтеся, чистіть зуби, приймайте душ, одягайтеся, добре снідайте (з'їдайте половину денної норми калорій) і не забувайте про зарядку.

• Що стосується останнього моменту, то зараз розроблені спеціальні десятихвилинні програми, які за такий короткий проміжок часу дозволяють пропрацювати максимальну кількість м'язів. Навіть такий невеликий навантаження буде досить для того, щоб прокинутися, підбадьоритися, отримати заряд енергії на цілий день і налаштуватися на робочий ритм.

• Крім ранкової зарядки відвідуйте денні або вечірні тренування у фітнес-центрі або тренажерному залі. У міру можливості займайтеся кожен день. В план тренувань включайте кардеовправи (біг, катання на велосипеді, аеробіку). Це допоможе швидше позбутися зайвої ваги. Але при цьому не забувайте про силові навантаженнях, які також дуже важливі при зміцненні і нарощуванні м'язової маси. А чим більше м'язів буде у вашому тілі, тим більше калорій ви потратите за день.

• Пийте достатню кількість води і краще холодну, тому що організм витрачає додаткові калорії на її зігрівання.

• Вживайте гостру їжу, якщо вона вам не протипоказана. Спеції (каррі, чилі, перець) підвищують температуру тіла, тим самим, прискорюючи обмін речовин. Їжте невеликими порціями і добре пережовувати їжу.

Здоров'я, організм, поради, Обмін речовин
Оціни пораду →
Переглядів: 2834
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
Я б все таки в методах контролю метаболізму довірився фахівцям. Адже справа не тільки в здоровому сні. Зараз багато методик медикаментозної терапії: стимулятори, блокади калорій, препарати які зменшують апетит. Є й варіанти з хірургічним втручанням в систему травлення: зменшення об'єму шлунку так і інші баріатричні операції. Тут, наприклад набагато більше про це інформації - https://bookinghealth.ru/diseases/lechenie-ozhireniya-za-rubezhom Якщо існує проблема з обмін речовин, її завжди можна вирішати.
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ