АвторизаціяРеклама

» » » Як доглядати за собою в 20 років: важливі поради

Як доглядати за собою в 20 років: важливі поради

Як доглядати за собою в 20 років: важливі поради 20 років - вік божевільних дієт і не менш божевільного прагнення до ідеалу кінозірки, а також ненависті до самої себе через те, що зустріч з ідеалом не відбувається. Як зберегти красу тілесних форм, коли тобі 20?

Коли тобі 20 чи трохи більше - енергія б'є через край, тіло повно сил і тобі по плечу практично будь-яка фізична активність.

Подумай про спортивне хобі: велоспорт, роликові ковзани, плавання.

Спортивний режим
30 хвилин інтенсивних тренувань з обтяженням і стільки ж кардіо вправ три рази на тиждень. Решту часу - рухливий спорт.

Живлення
У 20 років здається, що все дарма. До пори до часу всілякі "грішки" (на кшталт безсонних ночей безперервно з убивчим числом алкогольних коктейлів або бургерів в перервах між лекціями) дійсно сходять з рук. Але розумніше подумати про хороші звички на майбутнє.

Молодий організм особливо потребує білків.
Потреба в них на 60% повинна покриватися за рахунок продуктів тваринного походження. З біологічної точки зору такий білок найбільш цінний. У раціоні має бути достатня кількість м'яса, риби, яєць і молочних продуктів.

Добова норма білку (протеїну) - близько 60-70 грам. Це еквівалент сніданку, що складається з двох курячих яєць, 100 грамів вівсяної каші і пари скибочок пшеничного хліба.

Процедури
Говорити про старіння ще рано, шкіра має завидний дзвінкий тонус. Дуже добре, якщо ти наважишся на щоденний контрастний душ, зробивши його частиною ранкових ритуалів.

Помітила нерівності, що загрожують перерости в целюліт? Можна спробувати масажі або обгортання. Останні бувають холодними (зміцнюють стінки судин і виводять токсини) і гарячими (прибирають зайві сантиметри).

Ще один спосіб - гідротерапія. Пружні струмені води буквально розбивають неестетичні горбки на тілі, а заодно і стимулюють відтік лімфи.

краса, поради жінкам, здоровье
Оціни пораду →
Переглядів: 482
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ