АвторизаціяРеклама

» » » Як часто потрібно мити голову: поради дерматолога

Як часто потрібно мити голову: поради дерматолога

Як часто потрібно мити голову: поради дерматолога Для дівчини питання чистого волосся - це справа честі. Однак часте миття тільки шкодить шкірі голови, провокуючи більше виділення підшкірного жиру. У цій статті ми розповімо тобі як часто потрібно мити голову.

Ти напевно не раз замислювалася про те, як часто потрібно мити голову. Це питання актуальне і однозначної відповіді дати на нього не виходить. Наприклад, знаменита американська зірка телешоу Кім Кардашян стверджує, що миє голову всього два рази в тиждень, і їй цього цілком достатньо. А для когось миття волосся і укладання є щоденним ранковим ритуалом.

Чим більше часу проходить від моменту миття голови, тим волосся стає більш жирними, втрачаючи блиск і обсяг. Виділення підшкірного жиру є природним процесом, який захищає шкіру і волосся від висихання.

І тут виникає дилема: прибираючи жир, ми піддаємо небезпеці шкіру і волосся, а не прибираючи - отримуємо недоглянутий вигляд. Відповідь криється в тому, що у кожної з нас виділяється різна кількість підшкірного жиру, і залежить це, в першу чергу, від генетики і гормонів.

Дерматолог Параді Мірмірані розповів, що гормони, відповідальні за додаткове виділення шкірного жиру, особливо в період статевого дозрівання, що призводить до швидкого забруднення волосся і нерідко стає причиною акне в такий непростий для кожного підлітка період.

Питання, скільки разів потрібно мити голову, вирішується індивідуально для кожного, проте Параді Мірмірані рекомендує відмовитися від щоденного миття, так як це приводь до зворотного ефекту: волосся тільки швидше жирніє.Для того, щоб визначити оптимальну частоту миття, необхідно враховувати три головні чинники:

1. Тип шкіри
Якщо у тебе нормальна шкіра (не дуже жирна, і не дуже суха), тобі досить мити голову один-два рази на тиждень. Якщож шкіра голови жирна, досить мити голову два-три (максимум - чотири) рази в тиждень.

2. Структура волосся
Підшкірний жир зволожує волосся від коренів і до самих кінчиків. Якщо у тебе дуже жорстке або кучеряве волосся, це уповільнює поширення жиру по всій довжині волосини. У цьому випадку цілком достатньо одного миття в тиждень. У той же час, людям з тонкими і прямим волоссям необхідно два і більше миття.

3. Стайлінг
Якщо волосся пошкоджене частими укладаннями або фарбуванням, їх потрібно мити рідше, інакше часте миття може тільки нашкодити і без того ослаблене волосся.

Загальна рекомендація дерматологів звучить наступним чином: оптимальним є миття голови раз в три дні. Для тих, хто звик мити голову кожен день, це може здатися неприйнятним, але через два тижні такого графіка миття ти звернеш увагу на те, що на другий-третій день волосся вже не виглядають такими жирними, як раніше.

миття голови, поради жінкам, догляд за волоссям, догляд за шкірою
Оціни пораду →
Переглядів: 10837
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ