АвторизаціяРеклама

» » » Брак вітаміну D в організмі: головні симптоми

Брак вітаміну D в організмі: головні симптоми

Брак вітаміну D в організмі: головні симптоми Вітамін D грає важливу роль в людському організмі: він регулює кальцієво-фосфорний обмін і підтримує суглоби і м'язи в тонусі.

Слабкість в м'язах

Щоб нормально функціонувати, м'язам необхідна певна кількість вітаміну D. Дефіцит цієї речовини викликає біль і слабкість в них. При цьому організм супроводжує почуття, схоже на вірусну інфекцію грипу. Цей стан може варіюватися від досить легкої до важкої форми.

Головний біль

Головний біль і постійне запаморочення безпосередньо пов'язані з високим кров'яним тиском, яке також виникає від нестачі вітаміну D. Недарма його називають "тихим вбивцею", адже в більшості випадків ти можеш зовсім його не відчувати. Тому, якщо у тебе періодично виникають головні болі або запаморочення, найкраще відразу проконсультуватися у лікаря.

Проблеми зі шлунком

Якщо тобі діагностували такі захворювання, як: целіакія або запальне захворювання кишечника, або ж часто страждаєш від здуття живота, закрепів і печії, це також може означати, що твій організм потребує вітаміну D.

Проблеми із зачаттям

Вчені з Сан-Франциско провели дослідження, в ході якого взяли участь 67 жінок. У 18 з них був діагностований синдром полікістозу яєчників, тому 13 з них через це не могли завагітніти. Аналіз крові всіх показав, що у жінок, в яких були проблеми з овуляцією, був виявлений дефіцит вітаміну D в організмі. Крім цього, вчені виявили, що нестача вітаміну D в організмі під час вагітності може призвести до деформації черепа дитини.

здорові поради, організм, вітаміну D
Оціни пораду →
Переглядів: 828
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ