АвторизаціяРеклама

Здорові поради

» » Здорові поради

Як підбірати контактні лінзи

Більшість людей, почувши, що лінзи носили навіть в 19 столітті, дивуються. Перші контактні лінзи були дуже великими і закривали майже все око. Виготовляли їх з дуже тонкого надувного скла.

Ожиріння - це симптом, а не хвороба

Ожиріння і надлишок маси тіла - це не синоніми, хоча особи з надмірною масою тіла зазвичай страждають ожирінням. Деякі спортсмени - професіонали з украй гіпертрофованими м'язами мають, судячи за стандартними таблицями маси і зростання, надлишкову масу тіла, але їх жирова тканина не містить надмірних запасів жиру, а жирові клітини не збільшені в розмірах. Показники метаболізму у таких осіб відповідають «нормі».

Корисні властивості мигдалевого горіха


Мигдаль це, невелике дерево заввишки від 4 до 9 метрів. Батьківщиною його є південно-західна Азія - Сирія, Ліван, Ізраїль та Йорданія. Вже більше 10 000 років тому дикий мигдаль б відомий людині як продукт харчування. Його збирали, лущиться, потім смажили і вживали в їжу.

Чому чоловіки не люблять звертатися до лікарів

«Це всього лише головний біль. Прийму аспірин, і все минеться. Не турбуйся» або «У мене було інтенсивне тренування сьогодні, тому трохи ниють м'язи. Краще дай лід, він у мить зніме біль». Це приклади всього лише кількох «відмазок», які вам доводилося чути від свого чоловіка, молодої людини, батька, брата чи сина. Вони винаходять подібні виправдання не через свою лінь, а просто через небажання звертатися до лікаря...

Чистка крови: плюсы и минусы

Манипуляции с кровью в одних случаях позволяют проявить благотворительность и подзаработать немного деньжат (донорство), в других — полезны для здоровья (аппаратные очистки крови — плазмаферез, гемосорбция и др), в третьих — просто необходимы для жизни (переливания крови при операциях, родах, больным лейкозами и др.).

Залежність від комп’ютера - це теж саме, що й наркоманія


Медики розвинених країн б`ють на сполох. Молодь все більше часу проводить за комп`ютером, віддаючи перевагу віртуальному світу над реальним, у пресі раз по раз з`являються повідомлення про "смерть за монітором". Західні психіатри навіть придумали спеціальний термін "інтернет-залежність", проте більшість українських психологів про це небезпечне захворювання і не чули...

« 1 2 3 4