АвторизаціяРеклама

Здорові поради

» » Здорові поради

Топ 5 уколов красоты после 50

Плохая новость - эликсир молодости еще не изобретен. Хорошая новость – косметология разобралась с генетикой, разложила процессы старения на молекулы и уверенно продлевает молодость и восстанавливает красоту в любом возрасте. Стоит только захотеть.

Линзы на 30 дней - пример комфорта, безопасности, доступности

Оптика ежемесячной замены является очень популярной в Украине. Этот вид линз обходится гораздо дешевле однодневных и 2-недельных аналогов.

Линзы на 3 месяца: о выборе, ношении, уходе

Оптика ежеквартальной замены относится к наиболее популярной в Украине. Менеджеры интернет-магазина КиевЛинза замечают постоянное увеличение спроса на эти модели.

Як самостійно вилікувати пітницю

Щоб відрізнити пітницю від іньших захворюваннях шкіри, алергії, треба звернути увагу на такі особливості: вражені ділянки шкіри лише злегка запалені і цей стан не змінюється, висип з'являється в місцях, де людина найбільше пітніє.

ТОП-3 способи прискорити метаболізм

Дізнайтеся, що потрібно робити для швидкого обміну речовин. Швидкість метаболізму залежить не стільки від спадковості, як перш за все - від способу життя. Сьогодні ми розповімо, що потрібно робити, щоб прискорити обмін речовин і нарешті скинути зайві кілограми.

П'ять признаків, які допоможуть розпізнати діабет за станом шкіри

На жаль, кількість людей з діабетом стає дедалі більше. Лікарі виділяють п'ять попереджувальних признаків діабету, які можна розгледіти на шкірі.

Яка користь малини

Мабуть, кожен знає, що малина - це відмінні гомеопатичні ліки при грипі, ангіні та застуді.

Що робити при носовій кровотечі

Носова кровотеча виникає внаслідок порушення цілісності судин, розташованих у порожнині носа, носоглотці або навколоносових пазухах.

Молочница: причины, симптомы, лечение

Молочница или кандидоз – одно из неприятных и коварных заболеваний, которое требует качественного и своевременного лечения. Виновником заболевания является преобладание болезнетворных бактерий над “полезными”.

Слуховой аппарат – особенности и разновидности конструкции, правила выбора

Под влиянием болезней или с течением времени слуховой аппарат человека ослабляется, хуже улавливает звуковые колебания. Частично компенсировать эту потерю помогают специальные аппараты/

Пророслі зерна пшениці - чудові ліки

Учені так пояснюють феномен продукту: у момент проростання зерна під оболонкою зберігається своєрідна енергія, спрямована на продовження свого роду.

Як доглядати за собою в 20 років: важливі поради

20 років - вік божевільних дієт і не менш божевільного прагнення до ідеалу кінозірки, а також ненависті до самої себе через те, що зустріч з ідеалом не відбувається. Як зберегти красу тілесних форм, коли тобі 20?

Як відбілити зуби в домашніх умовах

Красиві білі зуби - це візитна картка кожної людини. Дізнайся, як простими методами домогтися білизни зубів.

Брак вітаміну D в організмі: головні симптоми

Вітамін D грає важливу роль в людському організмі: він регулює кальцієво-фосфорний обмін і підтримує суглоби і м'язи в тонусі.

Як часто потрібно мити голову: поради дерматолога

Для дівчини питання чистого волосся - це справа честі. Однак часте миття тільки шкодить шкірі голови, провокуючи більше виділення підшкірного жиру. У цій статті ми розповімо тобі як часто потрібно мити голову.

« 1 2 3 4 »