АвторизаціяРеклама

Здорові поради

» » Здорові поради

Что такое умягчитель для воды, и как он работает

Умягчители воды требуются для очистки от солей и других типов загрязнений. Многих потенциальных владельцев оборудования интересует, как работает умягчитель воды в квартирах, частных домах и на других объектах.

Важность сна

Человек проводит во сне не меньше трети своей жизни. Длительное лишение возможности полноценно выспаться ухудшает работу всех систем организма.

Как выбрать качественное медицинское оборудование

Оказание любой медицинской помощи уже сложно представить без необходимого инвентаря, которым оснащены диагностические кабинеты, лаборатории, реанимации и отделения терапии.

Як самостійно вилікувати пітницю

Щоб відрізнити пітницю від іньших захворюваннях шкіри, алергії, треба звернути увагу на такі особливості: вражені ділянки шкіри лише злегка запалені і цей стан не змінюється, висип з'являється в місцях, де людина найбільше пітніє.

Що робити при носовій кровотечі

Носова кровотеча виникає внаслідок порушення цілісності судин, розташованих у порожнині носа, носоглотці або навколоносових пазухах.

Як підняти собі настрій: 10 перевірених способів для жінок

Якщо у вас поганий настрій, то просто необхідно зробити хоч щось, щоб його підняти. Можна, звичайно, дати собі час на страждання, але краще від цього не стане ні вам, ні близьким людям.

Что такое психосоматика

Психосоматика – это направление самосовершенствования и личностного роста, которое сейчас набирает обороты с космической скоростью.

11 рецептів із селери від ожиріння, сечокам'яної хвороби та дерматитів

Селера справжне джерело корисних речовин. У ній міститься величезна кількість вітамінів: вітамін C (аскорбінова кислота), вітамін A, вітаміни групи B, вітаміни K і PP.

Как быть уверенным в завтрашнем дне, если заболел

Когда человек серьезно заболевает, сталкивается со множеством проблем. Приходится искать хорошего врача и надежную клинику, срочно становятся нужны деньги, сам больной не может работать, поэтому остается без зарплаты.

Перелом шейки бедра: симптомы и первая помощь

Перелом шейки бедра случается в разном возрасте, но по статистике примерно в 90% случаев этой травме подвержены люди старше 60 лет.

Сучасні методи лікування наркоманії

Існує безліч різних методів лікування, які можуть допомогти вам у процесі подолання залежності. Якщо ви боретеся з залежністю від наркотиків чи алкоголю, можливо, ви усвідомили, що залежність може змінити ваш мислення в гірший бік.

Как витамины влияют на иммунитет

Укрепление иммунной системы с помощью биофакторов. Влияние цинка, витамина C и витамина D на иммунную систему.

Купання в ополонці на Водохреща

У свято Хрещення, що відзначають щорічно, 19 січня, існує традиція занурюватися в ополонку. Поговоримо про її особливості для жіночого організму.

Стоматология - новые технологии

Читайте про новые технологии лечения зубов в современной стоматологии. Это интересно!

Чому чоловіки не люблять звертатися до лікарів

«Це всього лише головний біль. Прийму аспірин, і все минеться. Не турбуйся» або «У мене було інтенсивне тренування сьогодні, тому трохи ниють м'язи. Краще дай лід, він у мить зніме біль». Це приклади всього лише кількох «відмазок», які вам доводилося чути від свого чоловіка, молодої людини, батька, брата чи сина. Вони винаходять подібні виправдання не через свою лінь, а просто через небажання звертатися до лікаря...

1 2 3 4 5 »