АвторизаціяРеклама

Здорові поради

» » Здорові поради

Чому чоловіки не люблять звертатися до лікарів

«Це всього лише головний біль. Прийму аспірин, і все минеться. Не турбуйся» або «У мене було інтенсивне тренування сьогодні, тому трохи ниють м'язи. Краще дай лід, він у мить зніме біль». Це приклади всього лише кількох «відмазок», які вам доводилося чути від свого чоловіка, молодої людини, батька, брата чи сина. Вони винаходять подібні виправдання не через свою лінь, а просто через небажання звертатися до лікаря...

Нове відділення «МедЛаб» в Борисполі і здача ПЛР-тесту на коронавірус в аеропорту Бориспіль

У Борисполі відкрилося відділення всеукраїнської мережі лабораторій «МедЛаб».

Папилломы и кондиломы: лечить нельзя удалить?

Как много нервных клеток сжигается при виде крохотной выпуклости на теле. Самые мнительные сразу прощаются с родными и близкими, остальные стараются не задумываться о проблеме, терпят дискомфорт и подсознательно задвигают решение вопроса в долгий ящик.

Вітаміни для серця

Всі процеси, які відбуваються в організмі пов'язані з серцево-судинною системою. І від того, як вона функціонує, залежить стан здоров'я людини. На жаль, в Україні хвороби серцево-судинної системи є однією з головних причин смертності українців. У більшості з нас хвороби судин і серця протягом довгого часу залишаються непоміченими.

Що треба знати про грип

Вірус грипу легко змінюється. Щорічно з’являються нові його штами, з якими імунна система населення світу ще не зустрічалася. Тому інфекція здатна охопити величезні маси населення в короткі терміни. Зараз відомо більше 2 тисяч варіантів вірусу груп A, B і С, включаючи гучні в останні роки «каліфорнійський», «гонконгський», «свинячий», «пташиний»… Ідеальними умовами для вірусів є низькі температури повітря при підвищеній вологості.

Як вилікувати герпес народними засобами

Майже кожен із нас заражений вірусом герпесу простого (висипання на губах, слизових оболонках ротової порожнини і носа). З'явившись одного разу, герпес буде нагадувати про себе при найменшій застуді, зниженні імунітету.

Сколиоз: лечение и профилактика

Позвоночник — это опора всего тела, благодаря которой мы можем постоянно находиться в вертикальном положении и ходить.

Эффективное лечение варикоза

Вы наверняка видели летом женщин с пораженными варикозом ногами. Увы, эстетические проблемы в данном случае совсем неважны. Гораздо опаснее угроза формирования тромба и внезапная закупорка сосуда: как правило, такие ситуации заканчиваются трагически. Варикоз излечим, однако заниматься проблемой нужно без промедления.

Лапароскопия - операции без разрезов, крови и шрамов

Лапароскопические операции - это быстрое восстановление, отсутствие шрамов и минимальные кровопотери. Современная медицина в Клинике Биляка

Детская стоматология нового поколения Multident

Multident - стоматологическая клиника, которая специализируется на лечении детей и предлагает полный спектр услуг. Найти подход к ребенку достаточно сложно, именно поэтому работники Multident ищут индивидуальный подход к каждому.

Признаки нарушения гормонального фона у женщин

Многие важные факторы в нашем организме контролируются гормонами. Поэтому, когда по каким-то причинам его производство прерывается, это отражается на нашем настроении, поведении и внешности.

Микрофлора влагалища и эффективное средство для её восстановления?

В мире у 1 из 4 женщин наблюдается бактериальный вагиноз (БВ). У многих нет симптомов, а некоторые путают их с другой инфекцией, такой как кандидоз.

Несколько советов как нормализовать менструальный цикл после родов

После родов организму женщины необходимо время, чтобы адаптироваться, восстановиться и вернуться в нормальное состояние после 9 месяцев изменений.

Як підняти собі настрій: 10 перевірених способів для жінок

Якщо у вас поганий настрій, то просто необхідно зробити хоч щось, щоб його підняти. Можна, звичайно, дати собі час на страждання, але краще від цього не стане ні вам, ні близьким людям.

Симптомы аллергии: что вызывает и как с ними бороться?

Вещества, которые вызывают аллергическую реакцию, называют агентами. Ими выступают цветы, фрукты, шерсть животных, химические вещества.

1 2 3 4 »