АвторизаціяРеклама

» » » 8 порад, як легко худнути при сидячій роботі

8 порад, як легко худнути при сидячій роботі

8 порад, як легко худнути при сидячій роботі Якщо ви - офісний співробітник і більшу частину робочого часу проводите за комп'ютером, зверніть увагу на поради.

1. Раз на годину потрібно робити невелику розминку, для цього можна піднятися вгору по сходинках і спуститися вниз. Офісний працівник в день проходить 2 тис. кроків, ще 2 тис. ви зобов'язані надолужити в перервах.

2. Але протягом робочого дня три-чотири рази заваріть собі натуральний зелений чай без добавок. Він має властивість бадьорити, в ньому немає калорій, він також відмінно виводить шлаки.

3. Ходите на обід з чоловіками - ви гарантовано з'їсте менше, ніж ви б "поглинули" в компанії жінок-колег.

4. Не голодуйте протягом дня, інакше у вас сповільниться метаболізм і знизитися рівень гемоглобіну в крові, а від усього цього ви точно не схуднете.

5. Записуйте все, що ви їсте. Згідно з дослідженнями, коли цей список знаходиться постійно перед очима, то потреба в висококалорійної їжі зменшується на 15%.

6. Частіше робіть перекушування, зокрема, сирими горіхами і овочами.

7. Діліться своєю їжею з співробітниками - так ви з'їсте менше і будете вважатися щедрим людиною.

8. Намагайтеся носити їжу з собою. Якщо ніде на роботі їсти, тоді ходите в довколишні заклади, але бажано в поодинці або з чоловіками, як вже було сказано вище.

Дієти, поради жінкам, схуднути, робота
Оціни пораду →
Переглядів: 2536
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ