АвторизаціяРеклама

Дієти

» » Дієти

8 порад для схуднення стегон і сідниць

Ми часто чуємо, що природа нас нагородила певною фігурою. Але давайте оголосимо війну усім цим міфам і почнемо худнути прямо зараз.

Якою має бути дієта для здоров'я та схуднення?

На сьогоднішній день різні надто суворі дієти, спрямовані на швидке схуднення, все активніше відходять на другий план, оскільки їх витісняють методи для схуднення не тільки безпечним, але й корисним для здоров'я чином.

Як збалансувати своє харчування після свят

Як правило, у чоловіків після свят болять шлунки від переїдання, а жінки починають панікувати через зайві ненависні кілограми. Не кидайтеся в крайнощі голодуючи.

Дієти для схуднення

«Що з'їсти, щоб схуднути?» - Головне питання того, хто хоче досягти ідеальних форм. Однак складність полягає не тільки в досягненні бажаного, але і в ухваленні рішення, яким саме способом потрібно коригувати свою фігуру.

Як правильно підібрати дієту за віком

Однією з найбільш ефективних і правильних систем живлення, лікарі і професіонали вважають дієту за віком.

Дієта при виразці шлунку

Проблеми зі шлунком турбують сьогодні кожну другу людину. Тому дотримуватися дієти можна і потрібно всім. Особливо це стосується тих, кому вже поставили діагноз виразка шлунку.

8 порад, як легко худнути при сидячій роботі

Якщо ви - офісний співробітник і більшу частину робочого часу проводите за комп'ютером, зверніть увагу на поради.

Як схуднути на 2,5 кг без особливих зусиль

Наші прості але ефективні поради природним чином позбавлять вас від 2-3 зайвих кілограмів.

Очисна дієта Грети Гарбо

Знаменитий голлівудський дієтолог Гейлорд Хаузер більше 100 років тому створив для кінодіви Грети Гарбо спеціальну очисну дієту. Це 7-денна методика очищення досі визнається однією з кращих.