АвторизаціяРеклама

Краса та здоров'я

» Краса та здоров'я

Краса та здоров'я залежать тільки від нас самих, і це незаперечний факт! Для того, щоб наше здоров'я та краса радували нас, нам необхідно вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, стежити за своїм харчуванням, а головне, частіше посміхатися і радіти життю. Побільше позитиву і позитивного настрою і ви здивуєтеся, як ваша краса і здоров'я почнуть приходити в норму!

Що треба знати про грип

Вірус грипу легко змінюється. Щорічно з’являються нові його штами, з якими імунна система населення світу ще не зустрічалася. Тому інфекція здатна охопити величезні маси населення в короткі терміни. Зараз відомо більше 2 тисяч варіантів вірусу груп A, B і С, включаючи гучні в останні роки «каліфорнійський», «гонконгський», «свинячий», «пташиний»… Ідеальними умовами для вірусів є низькі температури повітря при підвищеній вологості.

Як відновити волосся після холодів

Низькі температури і брак вітамінів взимку несприятливо позначаються на стані нашого волосся. Щоб повернути йому колишню життєву силу, потрібно не тільки включити в раціон більше риби і зелених овочів, а й вдатися до допомоги б'юті-засобів з позначкою SOS. Якими засобами варто скористатися, щоб зустріти весну зі здоровими локонами, - розповімо в нашому огляді.

Як зробити педикюр професійно вдома за 15 хвилин

Дотримуйтесь наших порад, як зробити педикюр професійно вдома, щоб ваші ніжки виглядали ідеально без походу в салон.

Як правильно вибрати гребінець для волосся

Виділяють два типи гребінців: для розчісування (гребені) і для укладання (брашинги, каркасні щітки). Ми пропонуємо розібратися в перевагах кожної з них.

Як вилікувати герпес народними засобами

Майже кожен із нас заражений вірусом герпесу простого (висипання на губах, слизових оболонках ротової порожнини і носа). З'явившись одного разу, герпес буде нагадувати про себе при найменшій застуді, зниженні імунітету.

Сколиоз: лечение и профилактика

Позвоночник — это опора всего тела, благодаря которой мы можем постоянно находиться в вертикальном положении и ходить.

Эффективное лечение варикоза

Вы наверняка видели летом женщин с пораженными варикозом ногами. Увы, эстетические проблемы в данном случае совсем неважны. Гораздо опаснее угроза формирования тромба и внезапная закупорка сосуда: как правило, такие ситуации заканчиваются трагически. Варикоз излечим, однако заниматься проблемой нужно без промедления.

Лапароскопия - операции без разрезов, крови и шрамов

Лапароскопические операции - это быстрое восстановление, отсутствие шрамов и минимальные кровопотери. Современная медицина в Клинике Биляка

Детская стоматология нового поколения Multident

Multident - стоматологическая клиника, которая специализируется на лечении детей и предлагает полный спектр услуг. Найти подход к ребенку достаточно сложно, именно поэтому работники Multident ищут индивидуальный подход к каждому.

Признаки нарушения гормонального фона у женщин

Многие важные факторы в нашем организме контролируются гормонами. Поэтому, когда по каким-то причинам его производство прерывается, это отражается на нашем настроении, поведении и внешности.

Микрофлора влагалища и эффективное средство для её восстановления?

В мире у 1 из 4 женщин наблюдается бактериальный вагиноз (БВ). У многих нет симптомов, а некоторые путают их с другой инфекцией, такой как кандидоз.

Несколько советов как нормализовать менструальный цикл после родов

После родов организму женщины необходимо время, чтобы адаптироваться, восстановиться и вернуться в нормальное состояние после 9 месяцев изменений.

Як підняти собі настрій: 10 перевірених способів для жінок

Якщо у вас поганий настрій, то просто необхідно зробити хоч щось, щоб його підняти. Можна, звичайно, дати собі час на страждання, але краще від цього не стане ні вам, ні близьким людям.

Симптомы аллергии: что вызывает и как с ними бороться?

Вещества, которые вызывают аллергическую реакцию, называют агентами. Ими выступают цветы, фрукты, шерсть животных, химические вещества.

Полтора часа – и лишнего жира нет: как работает лазерная липосакция

Эндокринологи и диетологи признают, что не все проблемы излишков жировой ткани можно решить с помощью диеты и спорта.

1 2 3 ... 6 7 »