АвторизаціяРеклама

Краса та здоров'я

» Краса та здоров'я

Краса та здоров'я залежать тільки від нас самих, і це незаперечний факт! Для того, щоб наше здоров'я та краса радували нас, нам необхідно вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, стежити за своїм харчуванням, а головне, частіше посміхатися і радіти життю. Побільше позитиву і позитивного настрою і ви здивуєтеся, як ваша краса і здоров'я почнуть приходити в норму!

Что такое умягчитель для воды, и как он работает

Умягчители воды требуются для очистки от солей и других типов загрязнений. Многих потенциальных владельцев оборудования интересует, как работает умягчитель воды в квартирах, частных домах и на других объектах.

Японская косметика Kose в Украине: особенности состава на примере популярных средств

Известный производитель Kose вдохновляется понятием kirei, что в переводе с японского означает «красота». Философия красоты от Kose охватывает всех людей в мире, независимо от пола и расы, объединяя их на пути к светлому будущему с уважением к планете Земля.

Важность сна

Человек проводит во сне не меньше трети своей жизни. Длительное лишение возможности полноценно выспаться ухудшает работу всех систем организма.

Как выбрать качественное медицинское оборудование

Оказание любой медицинской помощи уже сложно представить без необходимого инвентаря, которым оснащены диагностические кабинеты, лаборатории, реанимации и отделения терапии.

5 засобів для боротьби з сухістю шкіри

Причиною сухості шкіри може бути неправильне харчування, хвороби, сухе та забруднене повітря. Проте часто причиною лущення шкіри стає неправильний догляд.

Як правильно вибрати гребінець для волосся

Виділяють два типи гребінців: для розчісування (гребені) і для укладання (брашинги, каркасні щітки). Ми пропонуємо розібратися в перевагах кожної з них.

Як самостійно вилікувати пітницю

Щоб відрізнити пітницю від іньших захворюваннях шкіри, алергії, треба звернути увагу на такі особливості: вражені ділянки шкіри лише злегка запалені і цей стан не змінюється, висип з'являється в місцях, де людина найбільше пітніє.

Що робити при носовій кровотечі

Носова кровотеча виникає внаслідок порушення цілісності судин, розташованих у порожнині носа, носоглотці або навколоносових пазухах.

Як зробити педикюр професійно вдома за 15 хвилин

Дотримуйтесь наших порад, як зробити педикюр професійно вдома, щоб ваші ніжки виглядали ідеально без походу в салон.

Як підняти собі настрій: 10 перевірених способів для жінок

Якщо у вас поганий настрій, то просто необхідно зробити хоч щось, щоб його підняти. Можна, звичайно, дати собі час на страждання, але краще від цього не стане ні вам, ні близьким людям.

Что такое психосоматика

Психосоматика – это направление самосовершенствования и личностного роста, которое сейчас набирает обороты с космической скоростью.

11 рецептів із селери від ожиріння, сечокам'яної хвороби та дерматитів

Селера справжне джерело корисних речовин. У ній міститься величезна кількість вітамінів: вітамін C (аскорбінова кислота), вітамін A, вітаміни групи B, вітаміни K і PP.

Как быть уверенным в завтрашнем дне, если заболел

Когда человек серьезно заболевает, сталкивается со множеством проблем. Приходится искать хорошего врача и надежную клинику, срочно становятся нужны деньги, сам больной не может работать, поэтому остается без зарплаты.

Перелом шейки бедра: симптомы и первая помощь

Перелом шейки бедра случается в разном возрасте, но по статистике примерно в 90% случаев этой травме подвержены люди старше 60 лет.

Сучасні методи лікування наркоманії

Існує безліч різних методів лікування, які можуть допомогти вам у процесі подолання залежності. Якщо ви боретеся з залежністю від наркотиків чи алкоголю, можливо, ви усвідомили, що залежність може змінити ваш мислення в гірший бік.

1 2 3 ... 6 7 »