АвторизаціяРеклама

» » » Танці в стилі Диско

Танці в стилі Диско

Диско - це яскраве слово навіває атмосферу вічного літа, приголомшливих свят це закоханий стан, почуття свободи. При одній згадці слова «Диско» відразу хочеться танцювати і не думати про повсякденні справи. Диско - це не просто красивий, швидкий, еротичний танець, а ціла епоха, яка добре відома молоді вісімдесятих.
Народження цього заводного танцю припадає на 1974 рік. З'явився цей напрям в Нью-йоркських клубах. Пройшло зовсім небагато часу, і Диско-бум охопив усі Сполучені Штати, дещо пізніше диско перебралося через океан і вразило Європу і Азію. Коріння цього стилю можна простежити в таких напрямках, як соул і фанк, створених негритянськими кварталами Америки. Головна відмінна риса цих танцювальних стилів полягає в рівномірному ритмі з дуже високою частотою, понад 120 ударів на хвилину, це вдвічі більше частоти серцевих скорочень у людини.

Феєричний успіх Диско полягає в простоті танцю. Ні яких особливих навичок або спеціальної підготовки люди не потребували. Необхідно просто відчувати ритм і Диско освоюється дуже легко.Можно собі уявити, наскільки цей напрям був дивовижним для радянської молоді в 80-х роках. Перші стробоскопи, дзеркальні обертові кулі під стелею, дикі ритми - природно, все це заворожувало і манило, тим більше танцювали всі, що називається, хто як хотів.

Найпопулярнішою групою того часу вважається ABBA з її незабутніми хітами «Mamma Mia», «Money, money, money» та багатьма іншими. Не менш популярною була група Arabesque. Вся суть цього стилю полягала в легкості і бадьорості.

У стилі диско ідеалами вважалися високий, худорлявий хлопець і блондинка з довгими ногами. Саме в ті роки повальні захоплення худорбою породили стереотипи про модельну зовнішність та параметри 90-60-90. Стрункі дівчата надягали сарафани, джинсові спідниці, помітні комбінезони, сріблясті босоніжки або туфлі на шпильках. Хлопці в стилі диско одягали білі костюми, водолазки, яскраві піджаки і сорочки.

Цікавим елементом стилю диско стає афро-зачіска, як у деяких музичних виконавців. Найлегше її можна було зробити на кучерявих або довгому прямому волоссі. «Волосяну хмару» формували за допомогою крему, гелю та інших укладок, що дозволяють зберігати об'ємну форму. Поступово в стиль диско прийшло пряме довге волосся, густі чубчика і бакенбарди.

Якщо говорити про сьогоднішній день, то можна відзначити, що стиль Диско потроху повертається, хоча до колишніх вершин його популярність навряд чи злетить. Сьогодні нам все частіше зустрічаються вивіски на клубах «Дискотека 80-х» і такі дискотеки користуються величезною популярністю у сучасної молоді.

Автор: Марічка Річка

молодь, Танці, стиль, диско, піцерія Рондо Піца
Оціни пораду →
Переглядів: 4182
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ