АвторизаціяРеклама

» » » Чим корисне малювання?

Чим корисне малювання?

Чим корисне малювання? Живопис може впливати на людину, як позитивно, так і негативно. Це знали ще давні філософи. Все просто: створюючи картину, людина переносить на полотно свій емоційний стан. Пропонуємо в статті далі, поговорити, як впливає таке хобі на людину і чим корисне малювання?

Інша реальність

Психологи кажуть: займаючись малюванням людина вчиться йти від своєї суєти і повсякденного житті. Нехай і ненадовго. Малюючи, ти навчишся занурюватися в інший світ, планету ліній і фарб, де все по-іншому. Так, у тебе розвинеться здатність сприймати світ у всій повноті і яскравості. А в майбутньому, завдяки новим набутим способом мислення і можливостям твого головного мозку, тобі стануть доступні і нові оригінальні творчі рішення, які стануть в нагоді і в роботі, і вдома.

Релакс і розвиток

Доведено, що малювання у дітей розвиває моторику рук, допомагає більш повно сприймати кольори і відтінки, розвиває фантазію, тренує пам'ять. Дорослим згадати і оновити ці навички також не завадить. Крім того, малювання допомагає людині розслабитися, знімає емоційне навантаження і стрес. Це цікаве, корисне і дуже захоплююче заняття порівнянно по релаксу з відпочинком в салоні.

Арт-терапія

Її використовують для лікування багатьох психологічних проблем. Малювання - це один з доступних методів висловити свій емоційний стан на папері. Намалювавши свій настрій і виливши свій душевний стан на папір, художник звільняється від стресів. Часто для такої саморегуляції, психологи радять знищувати малюнки (тільки якщо вони негативні). Спалюючи свої каракулі, людина зможе спалити і все погане, що з нею відбувалося.

А ось позитивні малюнки фахівці навпаки радять збирати і дарувати друзям та знайомим. Так ти зможеш підказати їм, що тебе турбує і тішить, допоможеш зрозуміти стороннім людям, що відбувається у тебе в душі і чого вона бажає!

Отже, ти вже купила фарби і полотно? Тоді бажаємо продуктивної творчості!

хоббі, Малювання
Оціни пораду →
Переглядів: 1772
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ