АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно запарити в термосі перловку для рибалки

Як правильно запарити в термосі перловку для рибалки

Як правильно запарити в термосі перловку для рибалки Якщо ви - рибалка початківець, то інструкція про те, як запарити перловку для рибалки в термосі, стане тією паличкою-виручалочкою, яка допоможе в екстреній ситуації.

Не завжди є час варити кашу, а щоб заправити термос, потрібно всього кілька хвилин.

Зробити насадку і добавку в прикормку можна навіть на березі, для цього буде достатньо розвести багаття і закип'ятити воду.

Перловка в термосі для риболовлі може бути тієї консистенції яка потрібна для конкретного призначення. Чим довше крупа буде перебувати до колбі термосу, тим вона стане м'якшою.

ВИБІР І ПІДГОТОВКА ТЕРМОСА

Для заварювання перловки підійде будь-який термос, який добре тримає температуру, але найкраще брати такий, у якого горлечко широке. По-перше, засипати крупу буде зручніше, по-друге, отримувати готові зерна для насадки буде простіше. Та й мити посудину з широкою горловиною куди легше, ніж з вузькою. Металевий термос краще скляного.

Хоча він поступається в здатності утримувати тепло, але володіє однією безперечною перевагою - він не б'ється, що для риболовлі дуже важливо. Підготовка термоса полягає в попередньому пропарюванні окропом. Для цього в колбу наливається окріп, закручується пробка і вичікують кілька хвилин. Цю воду треба буде злити.

ЗАПАРЮВАННЯ ПЕРЛОВКИ

Для запарювання візьміть пару жмень перловки, засипте її в термос і залийте окропом так, щоб води було в 2 рази більше, ніж крупи - наприклад, на склянку перловки потрібно 2 склянки крутого окропу.

Якщо ви плануєте використовувати перловку тільки в якості насадки на гачок, попередньо обдайте крупу окропом, це прибере зайву слизь.

Для підгодовування риби такі маніпуляції не вимагаються, та ж сама слизь буде давати в'язкість, яка потрібна для того, щоб зв'язати компоненти прикормки.

Тому промивати крупу для прикормочної суміші не треба і обдавати її окропом теж немає ніякої необхідності. Перловка в термосі для риболовлі не вимагає ніяких зайвих рухів тіла. Цей спосіб дає можливість витратити час на більш ретельну підготовку снастей.

Запарити перловку для риболовлі в термосі значно простіше, ніж зварити кашу, але чомусь деякі рибалки не користуються цим способом, а даремно, це дуже зручно не тільки тоді, коли немає часу. При запарюванні немає необхідності стояти над каструлею з кашею і стежити, щоб вона не підгоріла, і найголовніше - не треба реанімувати саму каструлю після того як це станеться.

Тепер, коли ви знаєте, як запарити перловку для риболовлі в термосі, ваша дружина може не переживати з приводу псування посуду: всі її улюблені каструлі залишаться в її особистому користуванні в тому вигляді, який не викликатиме в неї негативних емоцій і не поставить ваше захоплення риболовлею під сумнів.

приманка, наживка, рибалка, поради рибакам
Оціни пораду →
Переглядів: 1080
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ