АвторизаціяРеклама

» » » Стас П'єха хотів бути льотчиком, а став артистом

Стас П'єха хотів бути льотчиком, а став артистом

Стас П'єха хотів бути льотчиком, а став артистом У недавній розмові з журналістами Стас П'єха зізнався, що не вважає «зоряну хворобу» чимось негативним.

За словами артиста, часом зоряний статус приходить йому на допомогу у вирішенні деяких проблем:

«Одного разу я зайшов в магазин і доглянув симпатичні окуляри, які лежали на верхній полиці стелажу. У мене виникло бажання поміряти їх, а продавщиця каже, мовляв, вони надто дорогі і грошей у мене не вистачить. Тоді я зняв капюшон, поправив волосся і мене відразу ж впізнали. Та ж сама продавщиця вже через мить «злетіла» до верхньої полиці і почала вести себе зовсім по-іншому. Дратує мене ця совкова ментальність ...».

Щоправда, спочатку Стас П'єха не прагнув до популярності. За словами співака, стати артистом йому довелося, тому що для інших професій у нього занадто маленький рівень самодисципліни:

«На світ я з'явився в артистичній сім'ї і ніколи не був обділений увагою батьків. Я не раз виходив на сцену, мені влаштовували різні фото-сесії, інтерв'ю. Мені це ніколи не подобалося, мене це навіть дратувало ... А так як у нашій родині співали тільки дівчата, я вирішив, що це суто жіноча професія і думати не думав про те, щоб податися в артисти. Мріяв про те, що стану льотчиком або військовим. Але через час зрозумів, що став розбовкає і все інше для мене вже втрачено, тому вирішив повернутися до професії артиста ».

Стас П'єха, артист, співак
Оціни пораду →
Переглядів: 1039
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ