АвторизаціяРеклама

» » » Ролик Gangnam Style переглянули понад мільярд користувачів на YouTube

Ролик Gangnam Style переглянули понад мільярд користувачів на YouTube

Ролик Gangnam Style переглянули понад мільярд користувачів на YouTube Ролик південнокорейського хлопця PSY на пісню Gangnam style до вчорашнього вечора зібрав понад мільярд переглядів, і підтвердив свій статус найпопулярнішого відео за всю історію сервісу Ютуб.

Цей ролик вже встигли занести до Книги рекордів Гіннеса, як найпопулярніший відео-ролик на сервісі YouTube за кількістью переглядів.

Кліп на пісню Gangnam style був розміщений на сервісі Youtube
15 липня 2012 року. Він набрав популярності завдяки новому стилю танцю участників ролику. Його почали вивчати у всьому світі, особливо молодь.

Найбільш популярним за кількістю переглядів це відео визнали ще в кінці листопада, також цей ролик зібрав найбільше лайків серед музичних кліпів які розміщені на сервісі Ютуб.

Так, найближчіми суперниками стали такі виконавці, як, LMFAO з піснею «Party Rock Anthem» (1.655.501 лайків), Джастін Бібер з композицією «Baby» (1.479.406 лайків)
та Адель із піснею «Rolling in the Deep» яка зібрала 1. 340 700 лайків.

Пак Че Сан, виконавець пісні Gangnam style, вперше з'явився на сцені в Південній Кореї ще у 2001 році. Але мега-популярним він став лише у цьому році, після того як виклав свій ролик Gangnam style в Ютуб. Наразі він виступає з лекціями про самого себе, його запрошують провідні американські і британські телепроекти, збирається поїхати в Австралію, Францію а також Німеччину.

Завдяки всесвітній мега-популярності пісні Gangnam style влада Південної Кореї вирішила популяризувати корейську культуру у світі.

Представник від Книги рекордів Гіннесса, вітаючи Пак Че Сана, заявив що, ще кілька років тому було неможливо навідь уявити, що якесь відео може бути переглянуто в мережі інтернет понад 100 млн разів, але Gangnam Style перевищив цю цифру навідь в два рази, і це всього лише за три місяці існування.

ролик, ютуб, PSI, музика
Оціни пораду →
Переглядів: 1093
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ