АвторизаціяРеклама

» » » Пугачова разом з Галкіним і Кобзоном відвідали Моїсеєва

Пугачова разом з Галкіним і Кобзоном відвідали Моїсеєва

Пугачова разом з Галкіним і Кобзоном відвідали Моїсеєва Примадонна російської естради Алла Пугачова разом зі своїм коханим Максимом Галкіним відвідала їх загальної давнього друга Бориса Моісеєва в лікарні в минулий понеділок. Також учора в палату провідати колегу і друга приїжджав Йосип Кобзон.

Нагадаємо, що на минулому тижні Пугачова теж відвідувала Моїсеєва, проте прес-служба артиста чомусь заперечує цю інформацію, переконуючи всіх у тому, що це неправда.

"Алла Пугачова з Максимом Галкіним і Йосип Кобзон дійсно відвідали Бориса Моісеєва в лікарні. Зараз артист йде на поправку і відчуває себе все краще і краще, не втрачаючи надії якомога швидше повернуться на сцену", - розповів "Карту музики" прес-секретар Моїсеєва Олександр Юдін.

Першим відвідувачем серед відомої трійці став Кобзон, який відвідав хворого рано вранці. Друзі прообщалісь близько півгодини, після чого Йосип побажав одному здоров'я, удачі і швидкого повернення на сцену.

А от уже після обіду в палату до Моїсеєва заглянули Пугачова і Галкін, які подарували хворому горщики з кімнатними квітами. Борис не залишився у боргу і подарував примадонні її улюблені жовті троянди, які попросив купити медперсонал напередодні. Близькі друзі прообщалісь близько години, після чого Борис втомився і вирішив відпочити.

На даний момент лікарі вже не побоюються за життя Моїсеєва. Йому продовжують робити всі необхідні процедури, проте від деяких незабаром можна буде відмовитися. Прогнози з приводу виписки з лікарні поки ніхто дати не може, але раніше початку лютого артист лікарню, швидше за все, не покине.

кобзон, виконавці, Пугачова, Моїсеєв, Галкін
Оціни пораду →
Переглядів: 948
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ