АвторизаціяРеклама

» » » Макс Барських: перезавантаження (ВІДЕО)

Макс Барських: перезавантаження (ВІДЕО)

Макс Барських: перезавантаження (ВІДЕО) Бурхлива діяльність за всіма офіційними Інтернет-ресурсів кращого українського артиста за версією MTV Europe Music Awards 2010 Макса Барських протягом двох днів була припинена.

Трек Макса Барських «Lost In Love | Втрачаю» став початком нового витка у творчості артиста і першою роботою, зробленою з розрахунком «на експорт»: радіо-прем'єра пісні англійською та російською мовами відбулася в грудні 2010 року відразу на декількох провідних радіостанціях Росії. А ексклюзивна прем'єра нового відеокліпу Макса Барських на пісню «Lost In Love | Втрачаю» вперше відбудеться не на телебаченні, а в Інтернеті.

Два дні офіційні Інтернет-ресурси Макса Барських були заморожені в очікуванні промо-ролика пісні «Lost In Love | Втрачаю», прем'єра якого відбулася сьогодні вранці на головному Інтернет-відеоканалі російської музики в СНД - ELLO.TV

Нова відео-робота співака і композитора буде презентовано 14 лютого на головному Інтернет-відеоканалі російської музики в СНД - ELLO.TV. Нагадаємо, там же свої відео-новинки презентують провідні артисти СНД - Валерій Меладзе, ВІА Гра, Христина Орбакайте та ін А вже через тиждень після глобальної Інтернет-прем'єри перший в СНД відеокліп у форматі 3D «Lost In Love | Втрачаю» вийде в національні телевізійні ефіри Україні та Росії.

- Сьогодні можна з упевненістю говорити про новий етап у творчості Макса Барських. Попередній період, назвемо його юнацьким, був дуже плідним: шість відео-робіт, визнання його «Кращим українським артистом» за версією MTV Europe Music Awards, зйомки у фільмі "Мадемуазель Живаго" ... А ось першою ластівкою нового витка в кар'єрі артиста стане пісня «Lost In Love | Втрачаю», - говорить режисер відео і продюсер артиста Алан Бадоєв.

Шанувальникам артиста варто запастися терпінням і дочекатися Дня святого Валентина, коли відбудеться прем'єра першого в СНД 3D кліпу, а для найактивніших фанів припасений сюрприз - можливість відвідати прес-показ кліпу «Lost In Love | Втрачаю» в кінотеатрі в присутності самого артиста, режисера відео Алана Бадоєва і безлічі зіркових гостей.

Нагадаємо, «Lost In Love | Втрачаю» стане сьомим за рахунком кліпом в музичній кар'єрі Макса Барських після таких відеоробіт як «Сука-любовь», «Пусто», «DVD» (дует з Наталією Могилевською), «Агонія», «Серце б'ється »(дует з LOBODA) і« Студент ».

Переглянути офіційний промо-ролик «Lost In Love | Втрачаю»

Макс Барських, кліп, відео, співак, перезавантаження
Оціни пораду →
Переглядів: 1198
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ