АвторизаціяРеклама

» » » Кондратюк віддав пісню Козловського групі "Тріода"

Кондратюк віддав пісню Козловського групі "Тріода"

Кондратюк віддав пісню Козловського групі "Тріода" 3 липня в столичному «Indigo» вперше відбулася презентація авторських пісень срібних призерів проекту «Х-Фактор» - групи «Тріода», а також їх сольний концерт. Ні для кого не є секретом, що в Україні існує величезна кількість всіляких вокальних талант-шоу, після виходу з яких утворюється величезна черга, що складається з молодих артистів, які прагнуть потрапити на вершину музичного Олімпу.

Але просто стояти в черзі і хотіти бути відомим мало, необхідно посилено працювати, писати пісні і дарувати плоди своєї творчості людям, що, власне, і зробили в цей вечір тріодовци Саша, Вова і Андрій, презентувавши шанувальникам і гостям вечора дві авторські композиції під назвою «Твій Світ» та «Історія».

Зоряними гостями заходу, які приїхали на концерт хлопців зі своїми музичними подарунками, стали так само Аркадій Войтюк, група «Клей Угрюмого» і Владислав Курасов. А ось розважати публіку веселими жартами, теплими дружніми словами і хорошим настроєм випала честь колезі хлопців по команді КВН «VIP Тернопіль» - Віктору Гевко.

Але все ж головним гостем вечора став єдиний на «Х-Факторі» наставник «Тріоди», який вірив у хлопців на протяг всього шоу і продовжує вірити донині - Ігор Васильович Кондратюк. Саме з цієї причини він люб'язно погодився приїхати і підтримати Сашу, Вову та Андрія в такий важливий для них вечір. На концерт Кондратюк приїхав не з порожніми руками, а з несподіваним подарунком. Після того, як хлопці заспівали пару пісень, Ігор Васильович виявив бажання сказати кілька слів, які і справді стали сюрпризом для всіх присутніх в залі гостей.

«У мене є для хлопців одна дуже хороша пісня, яку колись виконав Віталій Козловський. Прекрасні слова і музику до неї написав покійний Роман Бабенко. В даний момент всі права на її володіння належать мені, тому я хотів би сьогодні подарувати цю композицію хлопцям, тому що вважаю, що «Тріоді» вона підійде набагато більше, ніж сольного виконавцю. Хлопці обов'язково повинні її заспівати, оскільки, я впевнений, що в їх виконанні це буде хітяра!» - Під бурхливі оплески виголосив Кондратюк.

По закінченню концертної програми, всі присутні гості та друзі «Тріоди» буквально завалили хлопців компліментами і просто вдячністю за те, що вони роблять і за те, скільки позитивних емоцій дарують шанувальникам своєї творчості. Довгі дружні посиденьки, фото на пам'ять біля банера і буквально через годину зал практично спорожнів.

Головний подарунок вечора так же поїхав разом з хлопцями, тому залишається тільки чекати, коли ж він придбає своє забарвлення - забарвлення у вигляді феноменального триголосся справжніх українців у новому музичному шедеврі.

Тріода, Козловського, пісню, віддав, кондратюк, групі
Оціни пораду →
Переглядів: 983
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ