АвторизаціяРеклама

» » » Гурт Ляпіс Трубецкой показав боротьбу "Воїнів світла" на барикадах із коктелями молотова

Гурт Ляпіс Трубецкой показав боротьбу "Воїнів світла" на барикадах із коктелями молотова

Гурт Ляпіс Трубецкой показав боротьбу "Воїнів світла" на барикадах із коктелями молотова Білоруський гурт Ляпис Трубецкой презентував свій новий кліп на пісню "Воїни світла". Відеоробота, знята режисером Олексієм Тереховим, вийшла дуже символічною.

Для всіх, хто пережив події в Києві, вона може нагадати про боротьбу Небесної Сотні на Майдані. У кліпі показується війна добра і зла. Тут є шини, коктейлі Молотова, птах-беркут, на стороні якої воюють люди в чорних шоломах. Завдяки цим подіям ми побачили формування нового українського суспільства, а також створення та розвиток нових громадських організацій та партій, що мають на меті - взяти участь у великій політиці. Самі воїни, які "охороняють літо" зображені голими, мабуть цим автори роботи хотіли продемонструвати їх незахищеність перед бійцями темної сторони.

Альбом "Матрьошка" - це не агітація та пропаганда. Це музично-фантастичний кібер-панк, присвячений недалекому майбутньому. За час, який минув з 2012 року, якісь з пісень вже почали збуватися, якісь поки не збулися, збудуться чи ні, залежить тільки від нас та наших вчинків тут і зараз.

Тому ведіть себе добре. Захищайте слабших, ведіть боротьбу з несправедливістю, відстоюйте свою власну думку та допомагайте людям які потрапили у біду, а також не слід забувати про дві найголовніші речі в нашому житті - це дружба і любов, заявив Lyapis Crew з приводу виходу нового альбому.Нагадаємо, у мережі з'явився кліп на пісню групи Ляпіс Трубецкой "Воїни світла". У кліпі показані картинки з Майдану до Києва, а також загиблого на Грушевського Сергія Нігояна.

Ляпіс Трубецкой, Воїни світла, новий кліп, відео
Оціни пораду →
Переглядів: 2113
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ