ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Рецензія на фільм «Третій зайвий»

Рецензія на фільм «Третій зайвий»

Рецензія на фільм «Третій зайвий» З одного боку плюшевий ведмідь, який курить траву, матюкається, як швець, і безсоромно знімає дівчат, здається повним блюзнірством. З іншого, для більшості це, звичайно, кумедне видовище. В звинувачення ведмедя можна сказати, що і матюків, і трави, і дівчат явно забагато. На захист - що все одно моментами йому вдається бути досить милим.

Колись різдвяне бажання 8-річного самотнього хлопчика збулося, і його плюшевий ведмідь ожив, став справжньою сенсацією на телебаченні. Через 25 років суспільство успішно забуло ведмедя, але він так само залишався кращим другом свого споконвічно господаря Джонні. Накуріваясь з самого ранку, друзі живуть не відаючи печалі, поки дівчина Джоні не починає наполягати на тому, що ведмідь тільки тягне його назад, не даючи розвиватися ні в кар'єрному, ні в особистому плані. Схоже, плюшевому Теду пора починати самостійне життя ...Після фільм залишається приємне враження - гумор, хоч моментами і з явними переборами, але сміятися змушує, картинка приємна, музика відмінна і в цілому є легкий дух «Гріффінов», яких раніше створив Сет Макфарлейн. Історія нагадує сучасну казку для дорослих, без особливого менторства, але і не дуже порожню.

Якщо задуматися, фільм про те, як кожній людині необхідний справжній (або плюшевий, але мовець) вірний друг. Фільм також про деяку інфантильність чоловіків, які іноді не можуть відмовитися від свого способу життя (і іграшок) навіть заради жінок. Можна шукати ще безліч ідей, але в підсумку, як і сказано вище, це відмінна казка для дорослих.«Третій зайвий» (який в оригіналі називається «Тедом») займає відмінне місце в ніші дорослих комедій завдяки непоганому сценарієм, хорошою постановці і приємною акторської гру Марка Уолберга і Міли Куніс. Думаю, багатьох глядачів порадує камео Райана Рейнольдса, не будемо розкривати всі карти, але це було воістину забавно.

«Теда» можна навіть переглянути - не відразу і, напевно, навіть не через рік, але в якийсь огидно сльотавий самотній вечір він зуміє підняти настрій.

рецензія, фільм Третій зайвий
Оціни пораду →
Переглядів: 1988
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ