АвторизаціяРеклама

» » » Рецензія на фільм «Нестерпні Боси»

Рецензія на фільм «Нестерпні Боси»

Рецензія на фільм «Нестерпні Боси» Нестерпні боси - фільм, краще якого міг би зняти будь-який з нас, заощадивши при цьому невиправдані 35 мільйонів доларів. Які там Судейкіс, Бейтман і Спейсі? У фільмі грають огидно все, окрім, мабуть, Чарлі Дея, у якого вийшов такий-сякий колорит.

Трійка приятелів збирається на черговий вечірній півас з твердим наміром дозволити важливу проблему - як поліпшити своє життя? І, звичайно, у всьому винні боси! У Бейтмана , наприклад, бос - той ще псих, що страждає манією величі і ревнує до кожного стовпа свою дружину. У Судейкіс абсолютний "тіпочек", який мріє з директора заводу хімікатів перетворитися на такого собі гламурного покидька, воротящего капітали і лапати манекенниць. Але найскладніша ситуація у Дея - йому дісталася гаряча штучка Дженніфер Еністон , всіма шляхами намагається затягнути героя у стоматологічне крісло. Ну або на стіл. Звичайно, не заради того, щоб в зубах у нього поколупатися, якщо ви розумієте, про що я.Заплативши 5 тисяч баксів Мати-Його Джонсу, друзі вже зітхають з полегшенням - брудну роботу за них виконає хтось інший. Але, Джонс готовий допомогти лише порадою. Тоді друзі знаходять вихід - треба вбити босів один одного, щоб було менше підозр. Дей запаривает справа вже в перші хвилини, рятуючи боса Бейтмана замість того, щоб дати йому тихо померти від алергії на горіхи. А Судейкіс тим часом розважається з розпусну Еністон. У результаті, виходить комедія помилок, приправлена ​​часткою псевдоюмора.

Останній раз така невигадлива нісенітниця називалася "Як знати?" і вийшла на екрани ще взимку. З тих пір "дорослим" комедіям ще якось вдавалося тримати марку - "Училка" зі своїм непоганим акторським складом, "безшлюбної тижня" з цікавим підтекстом, та й "Дружині напрокат" , в кінці кінців.

"Нестерпні боси" - повне розчарування, фільм "фаст-фуд", який надовго не затримається в пам'яті ні завдяки жартам, ні завдяки сюжету. Від героїв очікували бОльшей винахідливості, а вийшло, що називається, як завжди. Впевнена, що подивившись фільм, ви придумаєте до нього більш цікаву "начинку". Навіть одноразові комедії потрібно робити краще.

Тут не рятує ніщо - ні призабутий дворазовий лауреат Оскара Кевін Спейсі , ні Еністон у новому образі ...Загалом, повна печалюшка. Якщо захочете подивитися щось дотепне на ту ж тему, краще перебити кількома серіями "Офісу", знятого все тим же Сетом Гордоном. Спроба помістити серіал в повнометражку провалилася з тріском.

рецензія
Оціни пораду →
Переглядів: 1376
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ