АвторизаціяРеклама

» » » Рецензія на фільм "Джек і Джилл"

Рецензія на фільм "Джек і Джилл"

Вітчизняна наука не перший рік б'ється над феноменом однояйцевих близнюків і вже, можна сказати сміливо, домоглася чималих успіхів у його вивченні. Наприклад, стало відомо, що, навіть будучи на відстані, якщо одному з близнят подудеть у вухо, то другий може відразу дати в око. Якщо ж другого розбудити серед ночі різким вигуком німецькою, перший починає лепетати щось на івриті і перевертається на інший бік. Також, якщо одному з близнят довго капають на лоб киплячою смолою, другий починає дзвонити в міліцію і вимагає припинити нарешті це знущання. Порадіємо ж за наших доблесних вчених, що продовжують свій нелегкий труд на ниві виключно на благо науки. Наступна їхня мета на перспективу, як випливає з комюніке - говорять ховрахи. І вони не зупиняться ні перед чим, щоб ховрашок заговорив, заговорив не гірше, ніж якесь нещасне комюніке.

А Денніс Дуган, наприклад, і так не мовчить, знімаючи одну безглузду комедію за одною зі своїм улюбленцем, Адамом Сендлером, абсолютно не враховуючи при цьому потенційні можливості того. І якщо "Прикинься моєю дружиною" з Дженніфер Еністон вийшло досить стерпним, якщо не настільки давній "Не жартуйте з Зоханом" ще можна було стерпіти і навіть посміхнутися, то "Такі різні близнюки" (інше прокатне назву "Джек і Джилл"), до жаль, не надає такого приводу і можливості.

Фільм про брата і сестру близнюків, причому обох грає Сендлер. І якщо комедійна чоловіча роль для нього випробуване амплуа, яке іноді навіть виходить непогано (згадаємо, наприклад, "Клік"), то з жіночою роллю виходять лише великі проблеми ... Ще б пак, адже тут вже не рятує незмінна полуулибочка і непробивності безглуздий вигляд протягом усього фільму. Тут вже потрібно грати, хоча б намагатися. Нещодавно дивився як раз рекламу до цього фільму, де Сендлер в інтерв'ю говорив, що до жіночої ролі він "приклав великі зусилля і дуже задоволений результатом". Ну, і де вони, ці зусилля і результат? .. Не в писклявим ж голосі, напевно, і не в умінні враскорячку натягнути жіночі панталони на ходу ... не в зображенні звуків, що мчать з туалету ... Ну не схожий Сендлер і близько на жінку, ні в дугу, ні в Дугана, не "місіс Даутфайр" він, і варто було б зрозуміти це ще до зйомок, особливо якщо знати куці акторські можливості виконавця ...

Загалом, вийшло типово американське кіно в гіршому розумінні цього слова. Несмішна і відверто тупа низькосортна комедія, в якій важко знайти хоч які-небудь світлі сторони. Абсолютно незрозуміло, що в цьому ганьбу робить Аль Пачіно, та ще й Джонні Депп в камео-ролі ... Хоча ні, дещо хороше таки є. Це приємна і скромна Кеті Холмс в не самої великої ролі дружини "близнюка". На ній, мабуть, все позитивне і закінчується.

Йти на таке в кинотеатр варто хіба що під тортурами. Залишається сподіватися, що наші вчені мужі не дійдуть до такого і обмежаться ховрахами ...

рецензія
Оціни пораду →
Переглядів: 1347
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ