АвторизаціяРеклама

» » » Рецензія на фільм «Новий людина-павук 3D»

Рецензія на фільм «Новий людина-павук 3D»

У Голлівуді усе нове - це добре забуте старе. Втім, практика із Спайдермэном показує, що не завжди забуте і не завжди старе.

Марк Уэбб, що взявся за перезавантаження франшизи «Людини-павука» чи то умисне, чи то спеціально переплутав вікові аудиторії фільму, адресовав «Нового Людини-павука» (який став «новим» з «дивовижного» завдяки труднощам перекладу прокатників) швидше підліткам, чим закоренілим фанатам персонажа, які за своє життя пам'ятають прокат першого «Спайдермэна» в 2002 році.

Гарненький Ендрю Гарфилд вигідно замінює Тобі Магуайера, який якраз здавався недостатньо гарненьким. Ема Стоун в ролі нової пані серце нового ж Спайдермэна виглядає менш рентабельно, ніж Кирстен Данст, але не відштовхує.

Питання полягає в тому, зняв Уэбб приквел або почав процес перезавантаження?

Альтернативний початок, безумовно, цікаво, але спостерігати за цим видовищем далі неможливо з двох причин:
1) якщо Уэбб збирається і далі знімати «Людину-павука» для підлітків, то неминуче зіткнеться зі зміною аудиторії і вже сиквел його перезавантаження
прогорить,
2) занадто свіжа в пам'яті недавня трилогія об все том же марвеловском меснику, за іронією долі і фінансовим розбіжностям, виключеного з «Месників» - варто було б почекати ще років 7 як мінімум.

На цьому етапі видовище приємне для тих, хто любить якісну картинку, і фантастичний-чарівно-круте для тих,
кому 12-15 років.

рецензія
Оціни пораду →
Переглядів: 2099
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ