АвторизаціяРеклама

» » » Рецензія на фільм «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф 3D»

Рецензія на фільм «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф 3D»

Крім чудового рекламного слогана "Бiленька - така рiдненька! .." відомої торгової марки, ніхто так успішно не займається ідейної популяризацією образу білочки у населення, як студія 20th Century Fox з її мультиплікаційної сагою про "Льодовиковий період".

І цього разу все буде, як повинно: рейдери - продовжувати захоплювати "ласі шматочки", Саяно-Шушенська ГЕС - давати народові тепло, білочка - ганятися за шишечкою, а ми - дивитися цей прекрасний мультик. Власне, вже 4-у частину, де найкращому вигляді розкриють теорію Альфреда Вегенера про тектонічний дрейфі континентальних плит, і справжні причини сього неподобства. А насправді - продовжать подорожі і пригоди улюблених персонажів.

При тому, що я, до свого великого сорому, вкрай смутно пам'ятаю, що було в другій і, тим більше, третьої частини "белочьей епопеї", відчуття залишилися хороші. "Рівняння на них" не підводять: "Континентальний дрейф", думається, буде радіти всіх без винятку любителів мультиплікації, і малі велика.

Той випадок, коли не треба багато говорити і обговорювати (ну що Ви, друзі? Дитячий, веселий, життєрадісний мультик) - треба піти і подивитися. Гумор на гідному рівні, є чому посміхнутися (і рідко коли ця посмішка сходить з обличчя під час перегляду), сюжет майже не буксує, персонажі, як і раніше цікаві і забавні, включаючи нових, "піратських". Тут є на кого подивитися, крім білки!

Ну і білка не проста ... да витівниця яка! Вибачте, це Пушкін. Білка жалібно пищить і за шишечкою летить ... Як Ви ще не знали, від чого загинула Атлантида? .. Ну так підіть і подивіться!

рецензія
Оціни пораду →
Переглядів: 5407
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ