АвторизаціяРеклама

» » » Ван Дамм тепер не спростовує свій роман

Ван Дамм тепер не спростовує свій роман

Ван Дамм тепер не спростовує свій роман Все таємне незабаром стає явним, а вже тим більше, якщо це саме «таємне» ніхто особливо і не ховає. У даному випадку мова йде про знаменитому голлівудському спортсмена та актора Жан-Клод Ван Дамм і його українській подрузі, точніше про їх роман, який вони як би намагалися приховувати, відзначає Kinoobzor.

Мускулисту знаменитість вже більше року спостерігають разом з юною персоною на ім'я Олена Каверіна. Парочка практично весь вільний час проводить разом. Вони подорожує по світу, відвідує практично всі найпрестижніші вечірки, крім того, їх частенько помічають за спільним шопінгом.

Проте зірка «Таємного ордена», «Міцною захисту», «Спеціального завдання», «Ж.К.В.Д.» та багатьох інших зарубіжних бойовиків на кожен задається журналістами питання про його нову дівчині завжди заявляв, що він офіційно перебуває у шлюбі з Гледіс Португез. Про Олену Ван Дамм відгукувався як про красуню не більше.

Що стосується самої Каверіної, то вона дотримувалася мовчанки і нічого не коментувала. Але при цьому все-таки дала волю емоціям і відверто заявила на особистих сторінках в Інтернеті. Там вона не раз хвалилася своїм знаменитим бойфрендом.

Олена писала, що їй з ним дуже пощастило. Хоча, треба сказати, що довгий час дівчина приховувала ім'я таємничого коханого. Розсекретити свого чоловіка Каверіна зважилася лише мабуть після того, як в засобах масової інформації з'явилися пікантні фотоматеріали на яких вона з Ван Даммом дуже мало були схожі вже на просто друзів. Та й мама українки Наталія Миколаївна заявила, що у її дочки з відомою кінозіркою все серйозно. До того ж додала, що її не бентежить сімейне положення Жан-Клода Ван Дамма і вона давно не проти поняньчитися з онуками.

Відразу після таких маминих фраз, Олена Каверіна офіційно наважилася зізнатися, що вони разом зі знаменитим актором коханці і продемонструвала ще одне фото з Ван Даммом, під яким написала, що дуже щаслива і її нічого не хвилює. Нагадаємо, що нині знаменитість ще поки одружений і про розлучення мова не йде, так що Олені Каверіной доводитися задовольнятися статусом коханки.

актор, ван дамм
Оціни пораду →
Переглядів: 1537
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ