АвторизаціяРеклама

» » » Twentieth Century Fox оголосила дату виходу "Прометея"

Twentieth Century Fox оголосила дату виходу "Прометея"

Студія Twentieth Century Fox офіційно оголосила дату виходу нового фантастичного фільму Рідлі Скотта - світова прем'єра призначена на 9 березня 2012 року.

Студія Twentieth Century Fox офіційно оголосила дату виходу нового фантастичного фільму Рідлі Скотта - світова прем'єра призначена на 9 березня 2012 року. І мова, уявіть собі, не про пріквел «Чужого», а про оригінальній картині під назвою «Прометей» (Prometheus). Бо ніякого пріквела «Чужого» не буде: по ходу справи він перетворився на нову історію.

Якщо вірити Deadline, у «Прометеї» - п'ять великих ролей, з яких дві - жіночі. Шведка Номі Рапас, вже підписана на пріквел «Чужого», нікуди не поділася: вона зіграє в «Прометеї». На іншу жіночу роль претендують Анджеліна Джолі і Шарліз Терон. Сюжет «Прометея» тримається в найсуворішому секреті (хто б сумнівався). Але найближчим часом Fox обіцяє свіжі новини про кастинг, який зараз йде повним ходом.

Рідлі Скотт разом з Деймоном Лінделофом («Зоряний шлях»), тим часом, трудяться в поті чола над поточною версією сценарію, намагаючись додати історії нові, досі небачені, риси та напрямки. Вихідною точкою при цьому служать ідея Скотта і перший варіант сценарію, який його автор, Джон Спейтс («The Darkest Hour»), по наївності і недалекоглядності уявляв передісторією «Чужого».

Отже, слово винуватцеві торжества, Рідлі Скотта:

- «Чужий» справді послужив чимось на зразок трампліна для цього проекту, але в процесі ми створили новий всесвіт, в координатах якої розгортається зовсім оригінальна історія. Самі просунуті фанати розпізнають в ній, так би мовити, ДНК Чужого, але наші останні ідеї - унікальні, масштабні й провокаційні. Я невимовно радий тому, що знайшов прекрасну історію для втілення і повертаюся до жанру, який так мені такий дорогий.

А ось що говорить Деймон Лінделоф:

- Ми живемо у світі, який заполонили приквели, сиквели і перезавантаження, і я просто захоплений тим, що Рідлі вдалося зробити на світло оригінальну ідею. Це сміливо, це розбурхує і вселяє надію. Коли я дитиною сидів у кінотеатрі, то підтискав ноги, боячись, що яка-небудь тварина вхопить мене за щиколотки. Мені і не снилося, що коли-небудь я буду працювати з тією людиною, який відповідальний за мої дитячі страхи.

От і славно - одним пріквелом стало менше, нехай навіть це пріквел «Чужого». Зате однією оригінальною історією - більше. Радіти треба.

Оціни пораду →
Переглядів: 1094
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ