АвторизаціяРеклама

» » » ТОП-10 містичних фільмів

ТОП-10 містичних фільмів

Страх - сама приваблива для багатьох тема. І найкраще вона показана в містичних фільмах, де можна сидіти на самоті в темряві і лякатися кожного шороху, не розуміючи, це гра уяви чи в тому кутку дійсно хтось сидить і дивиться.

У статті представлена ​​добірка містичних фільмів, девіз яких «Мінімум крові, максимум гострих відчуттів». Тобто тут не буде кіно, де крові більше, ніж містики, незважаючи на багатообіцяючу назву / опис. Звичайно, є любителі різанини у фільмах, але це трохи інша тема, навіть якщо разом з кривавою бійнею присутня містична підоснова.

Десятка кращих містичних фільмів 1408 (1408, 2007)
Сюжет: письменник містичних романів і жахів не дуже-то вірить в існування потойбічних сил. Наслухавшись страшних чуток про готель «Дельфін», а точніше про номер 1408, чоловік, не роздумуючи, відправляється туди, щоб провести ніч в таємничому номері. Незважаючи на довгі вмовляння менеджера відмовитися від цієї затії, письменник дістає ключ і входить в кімнату під номером 1408, де незабаром починається справжній кошмар.
Фільм знятий за романом Стівена Кінга, а, як відомо, Кінг пише воістину шикарні книги. Це кіно - той самий випадок, коли фільм переплюнув паперового співтовариша. Атмосфера передана превосходно; при перегляді виникає саме почуття страху, те саме, яке так подобається любителям подібних фільмів. Навіть не самі вразливі особистості зможуть по-справжньому насолодитися переглядом і не занудьгувати. Це кіно повинен подивитися кожен, оскільки воно дійсно заслуговує поваги.

Астрал (Insidious, 2010) і Астрал: Глава 2 (Insidious: Chapter 2, 2013)
Сюжет:
1) Хлопчик впадає в кому, через що батьки в повному розпачі.
Вони абсолютно не знають, що робити, поки не з'ясовується, що син-то їх не в простій комі, а в астральної. Потойбічний світ сповнений сутностей, які мріють пробратися в наш, а зробити це простіше за все саме через людське тіло.
2) У другій частині розкриваються всі незрозумілі моменти першого фільму. Глядачам покажуть, яким чином тато хлопчика з першої частини познайомився з потойбічним астральним світом, і чому він нічого не пам'ятав пізніше. Однак крім цього з'являться інші проблеми, знову-таки пов'язані з батьком...
Чи багато хто замислюються про потойбічний паралельному світі?
Куди вирушає людська душа ночами, навіщо, чому ми не пам'ятаємо більшість снів і не можемо управляти ними? Але ж деякі можуть, вірно? Наскільки це серйозно? Чи це астрал, і що це таке? Фільм дає відповідь на ці питання.

Вхід в нікуди (Enter Nowhere, 2010)
Сюжет: троє молодих людей волею доль зупиняються в лісовій покинутій хатині. На перший погляд, нічого незвичайного, але потім починаються дивні та незрозумілі явища, поступово сплітаються воєдино.
Складно говорити про цей фільм, не розкриваючи всіх таємниць, однак хочеться сказати, що фільм дійсно цікавий і незвичайний. Початок здається банальним, але з кожною хвилиною розумієш, як все геніально продумано, особливо наприкінці, коли розкриваються всі карти. Цей фільм не стільки страшний і лякаючий, скільки цікавий. Містика тут виражена не у вигляді звичних примар, лякають звуків та інших шаблонних атрибутах паранормальщіни, тут все набагато складніше і цікавіше.

Двері (The Door, 2013)
Сюжет: радіоведучий Чарлі дізнається про існування потойбічних Людях-Тінях. Чоловік не вірить у них, але все ж починає власне невелике розслідування, щоб дізнатися про ці створіння побільше. Поступово правда і вигадка переплітаються, і ось Чарлі вже дійсно бачить їх, йому страшно.
Кажуть, що якщо у щось вірити - будь це добре чи погане - це збудеться. Якщо про щось думати - залучиш на себе це. Головним завданням людей у ​​фільмі було не вірити в таємничі Тіні, і тоді все було б гаразд, але людський мозок - складна штука, він не хоче так просто не думати про те, про що не можна, а уява допоможе повірити у що завгодно.

Жінка в чорному (The Woman in Black, 2012)
Сюжет: Артур - молодий юрист, який приїхав у відрядження у справах і який зіткнувся з проблемами. Спочатку недружні жителі села, явно щось приховують, потім - таємнича жінка. Вже пізніше Артур дізнається про місцеву легенду, про жінку в чорному. Хто ж вона, що їй треба і чому вона не покидає це місце? Артуру мимоволі доведеться про все дізнатися.
Напевно, в більшості міст є такий собі таємничий будинок, про який ходить безліч чуток. Ось тільки невідомо, чи правда живе чийсь привид в покинутих приміщеннях або це чергові казки?
«Гаррі Поттер» поміняв амплуа і постав перед глядачем у новому образі - в обличчі люблячого батька, якому доведеться зіткнутися з паранормальной ситуацією. І впорався актор дуже навіть добре.

Дзеркала (Mirrors, 2008) і Дзеркала 2 (Mirrors 2, 2010)
Сюжет: в обох фільмах розповідається про чоловіків, які на свою біду влаштувалися працювати нічними охоронцями. В обох випадках сторожам доведеться зіткнутися з відбитками: не завжди своїми, часом жахливими, а часом і дійсно небезпечними.
Тема про дзеркала, мабуть, найбільш «смачна» в містичному плані. Ходить чимало чуток і забобонів щодо дзеркал, а деякі бояться заглядати і бачити точно таку ж людини у відображенні. Так що ж таке дзеркала: просто скло або інший світ?

І прийшов він (The Visitation, 2006)
Сюжет: у невеликому містечку з'являється таємничий незнайомець, який творить чудеса. Він може кого завгодно вилікувати або зробити те, що не під силу звичайній людині.
Чоловік стверджує, що він - сам Ісус Христос. Чи правда це? Якщо так, тоді чому невіруючі жорстоко караються, не інакше як диявольськими силами, а аж ніяк не божественними? Головний герой намагається розкрити самозванця, не вірячи в його добродійне сутність.
Бог і Диявол. На цю тему знімати фільми - одна благодать, оскільки є простір для уяви, фантазії можуть розвернутися, показуючи глядачам свої версії існування вищих сил. Хто замислювався, чи є Бог? Якщо так, чому він не допомагає, коли це необхідно? Чи справді Диявол готовий заради душ на багато? Таємниці, покриті мороком в самому фільмі і загорнуті в красиву упаковку, створену режисерами, операторами і монтажерами - що може бути цікавіше?

Мама (Mama, 2013)
Сюжет: минуло чимало років з таємничого зникнення двох маленьких дівчаток у лісі, і ось одного разу їх, нарешті, знаходять. Оскільки батька і матері в живих немає, диких, лякливих і відлюдних дівчат, які прожили в темній хатині більше п'яти років, забирає дядько. І все б нічого, та ось тільки у дівчаток є «опікун», потойбічно створення, яке дівчинки називають «Мама». І вона не хоче віддавати своїх крихіток в чужі руки.
Як не дивно, зрозуміти почуття цього створення можна. Лише завдяки «Мамі» дівчинки взагалі вижили, без неї вони були б давним-давно мертві. Причому вони могли загинути в той же день, коли їх рідний батько привіз їх в ту лісову хатину.
Зворушлива кінцівка повинна сподобатися деяким жінкам.

Похмурі небеса (Dark Skies, 2013)
Сюжет: таємничі і дивні явища починають відбуватися в звичайній на перший погляд родині. Поступово з'ясовується, що таке вже було, більше того, все це підступи інопланетних істот.
Щоб не віддати в лапи прибульців власних дітей, батькам доведеться добряче постаратися.
Справжній психологічно-містичний фільм. Він змушує поміркувати про людську роль у всесвіті, про те, хто такі люди в порівнянні з вищими умами, можливо, про несправедливість.
Дивитися цікаво, фільм не їх легенів, але в ньому все цілком зрозуміло. Кинути кіно на середині навряд чи у когось вийде, оскільки сюжет захоплює, незважаючи на повторювані з одного фільму в інший горезвісні штампи.

Притулок (Shelter, 2010)
Сюжет: Кара, як і її батько - психіатр. Вона не вірить в синдром множинної особистості, поки не переконується своїми очима в реальності, що відбувається. Неможливо бути настільки ідеальним актором, просто неможливо. Але пізніше виявляється, що не все так просто. Новий пацієнт - зовсім не людина з роздвоєнням особистості, це справжній демон, який вбирає в себе чужі людські душі, тому й так правдоподібно перетворюється на будь-якого, кого він «пожежа».
Тема роздвоєння особистості вкрай приваблива, оскільки є однією з таємниць людського розуму і свідомості. Проте тут все не так просто, адже це не людина з множинною особистістю, це створіння з Пекла, що пожирає душі людей. Вкрай цікаво спостерігати за ним, фільм тримає в напрузі і відриватися не хочеться ні на хвилину.

Існує багато, дуже багато інших, не менш цікавих фільмів, але на деякий час має вистачити і цього списку. Зрозуміло, хочеться порадити дивитися всі фільми для кращого сприйняття вночі, у повній темряві.

найкращі фільми жахів, Фільми, Топ-10, містичні фільми, топ фільмів
Оціни пораду →
Переглядів: 7936
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1 Спам
переклад жахливий на українську.
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ