АвторизаціяРеклама

» » » Точка огляду: прем'єри США

Точка огляду: прем'єри США

Точка огляду: прем'єри США Американські критики - про прем'єри тижня.

На цьому тижні в американський широкий прокат вийшли: «Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес» (агітаційно-патріотичний фільм про те, що американським морським піхотинцям навіть злісні прибульці дарма), «Таємниця червоної планети» (діснеєвський мультфільм про зазіхання марсіан на земних мам ) і «Червона Шапочка» (готична версія класичної казки - від постановниця «Сутінків» Кетрін Хардвік). Пропонуємо вашій увазі витяги з рецензій американських критиків на перераховані картини.

«Інопланетного вторгнення: БИТВА ЗА ЛОС-АНДЖЕЛЕС» Джонатана Лібесман

Рейтинг (відсоток позитивних рецензій) на RottenTomatoes.com - 33% (топ-критики - 22%)

Джеймс Берардінеллі, ReelViews: Все могло бути по-іншому, якби автори спромоглися гарненько розробити характери персонажів і надали розповіді глибину і розмах. Але тут бал править піротехніка.

Том Лонг, Detroit News: Це кіно настільки змахує на відеогру, що руки так і тягнуться до джойстика - мочити чужих, мочити чужих, мочити чужих!

Білл Гудікунц, Arizona Republic: «Битва за Лос-Анджелес» являє собою добротне тупе розвага. Фільм міг би стати чимось більшим, якщо б балаканини в ньому було поменше, а прибульці були страшніші.

Ендрю О'Хейр, Salon.com: Весь фільм, від першої до останньої, 116-ї хвилини (хто попереджений, той озброєний!), Я тільки й думав про те, що замість цього краще було б залишитися вдома і переглянути «Зоряний десант »Пола Верховена.

«ТАЄМНИЦЯ ЧЕРВОНОЇ ПЛАНЕТИ» Саймона Уеллса

Рейтинг на RottenTomatoes.com - 41% (топ-критики - 41%)

Джо Моргенстерн, Wall Street Journal: Марсу, може, й потрібні мами, але Землі потрібні хороші фільми, і цей - явно не один з таких.

Том Хорген, Minneapolis Star Tribune: «Таємниця червоної планети», звичайно, не звалилася на територію «Ведмедя Йоги», але безумовно і не вознеслася до висот анімаційного досконалості «Історії іграшок 3».

Ліза Шварцбаум, Entertainment Weekly: Спритні імпровізації коміків, які працювали на озвучуванні, пішли мультфільму на користь, надавши відмінною історії веселощів та емоційності.

«Червона Шапочка» Кетрін Хардвік

Рейтинг на RottenTomatoes.com - 12% (топ-критики - 7%)

Роджер Еберт, Chicago Sun-Times: Убивча серйозність тільки додає «Червону Шапочку» ваговитості, яка, в поєднанні з абсурдним сюжетом народжує пекуче бажання, щоб це кіно зняли «Монті Пайтон».

Енн Хорнедей, Washington Post: Безглуздий, дурне, до крайності дурне підприємство, мета якого - перетворити вихідну казку про жіночі фобіях і жертовності у алегорію пошуку внутрішньої «поганої дівчинки».

Тодд МакКарті, Hollywood Reporter: У відсутності дотепного погляду на сюжет, іронії і взагалі якого б то не було веселощів, фільм зводиться до того, що головна героїня мучиться банальної проблемою вибору між двома першими хлопцями на селі.

прем'єри, Фільми
Оціни пораду →
Переглядів: 1437
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ