АвторизаціяРеклама

» » » Сергій Безруков піде з кіно

Сергій Безруков піде з кіно

Сергій Безруков піде з кіно Повним ходом йдуть зйомки фільму про Володимира Висоцького, де Сергій Безруков грає головну роль. Ставки актора на цю роль настільки високі, що він готовий піти з професії, якщо роль йому не вдасться.

В оточенні Сергія поділилися, що актор збирається розлучитися з професією, якщо ця роль не вийде, пише viva.ua .

Так що ставки великі. Зйомки фільму про великого російською бардові Володимира Висоцького, 30-річчя з дня смерті якого виповнилося цього року, йдуть повним ходом. Сценарій для картини під робочою назвою «Спасибі, що живий» написав син Висоцького Нікіта. Безруков катастрофічно не схожий на Висоцького, в трейлері фільму його від знаменитого поета не відрізнити. Подібність настільки вражаюче, що мимоволі виникає питання: а Безруков це? Ясність внесла молода узбецька актриса Рано Шадієва, виконуюча в фільмі роль медсестри, яка допомагає поетові у важку хвилину.

«З усією категоричністю заявляю - поета грає саме Сергій Безруков. Але йому так вдається вжитися в образ, що у всіх присутніх на зйомках мурашки по тілу бігають - настільки актор схожий на Володимира Семеновича. Безруков грає геніально », - розповіла актриса.

І тут же зізналася, що спочатку сама не вірила у правильність вибору актора на головну роль: «Чесно сказати, до зустрічі з Сергієм представляла його собі чоловіком зі солодкавим личком, миленького такої людини. Але ж у Висоцького було харизматичне чоловіче нутро ».

актор, Фільми, Сергій Безруков
Оціни пораду →
Переглядів: 1626
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ