АвторизаціяРеклама

» » » Секс в кадрі: п'ять серіалів зі сценами 18+

Секс в кадрі: п'ять серіалів зі сценами 18+

Секс в кадрі: п'ять серіалів зі сценами 18+ Голлівудськими зірками і крутими спецефектами нікого не здивуєш. Тому сьогодні акторів перед камерою змушують займатися сексом.

Чи не найприємніше, що героям кадру на знімальному майданчику доводиться переживати. Але шкурка варта вичинки, бо за рахунок цього похмурі серіали перетворюються в круте кіно, дивитися яке прагне кожен.

Тюдори / The Tudors, 2007 - 2010

Серіал мав відати телеглядачам таємниці палацових інтриг за часів правління Генріха VIII. У короля було цілих шість дружин, з якими він, як і будь-який порядний чоловік, жодного разу не розлучився без гучного скандалу.

Ідея досить цікава. Але, почавши знімати серіал, продюсери помітили: "Тюдори" схожі на чергову сумну статтю з підручника з історії. Так і було прийнято рішення пуститися у всі тяжкі, чи то пак розбавити кадр купою сцен, дивитися які соромляться навіть шкільні вчительки.

Ось тобі непристойності, які Генрі VIII робив перед камерою:Підпільна імперія / Boardwalk Empire, 2010 - 2014

Фільм про Велику депресію в США. Тобто про час, коли там не можна було пити, і процвітали рекет, мафія, і гангстерські розбірки. Додай сюди актора, у якого на обличчі написано "підступ" - тобто Стіва Бушемі. Ось тобі і виходить кримінальний коктейль з бандитських перестрілок з купою грошей, діамантів, і красунь, одяг з яких в кадрі буквально злітає.Рим / Rome, 2005 - 2007

Серіал тонко натякає: у Стародавньому Римі розпуста практикували у всіляких видах, формах, і проявах. Важливо: крім сороміцьких сцен герої ще й ведуть розумні бесіди, і навіть іноді воюють.Сини анархії / Sons of Anarchy, 2008 - 2014

Включити "Синів" в список секс-серіалів наполягли наші колеги. Мовляв, там повно епізодів з їх улюбленим оголених Чарлі Ханнем (грає роль ватажка банди байкерів-головорізів).

В принципі, ми не особливо-то і були проти, бо якщо не дивитися на голого Ханнем, то серіал досить цікавий, гостросюжетний, інтригуючий, з несподіваними поворотами.Гра престолів / Game of Thrones, 2011 - ...

Один з найбільш безсоромних серіалів, який, зрозуміло, не могли обійти стороною. У кадрі - купа оголених бюстів, дуп та інших частин тіла. Загалом, суцільне злягання. Кажуть, серіал можна дивитися навіть дітям, які там знімаються.

Ось тобі одна з секс-сцен "Престолів":

18+, серіали, Секс
Оціни пораду →
Переглядів: 3850
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ