АвторизаціяРеклама

» » » Про Колін Фаррелл знімуть фільм

Про Колін Фаррелл знімуть фільм

Про Колін Фаррелл знімуть фільм Британська виробнича компанія Ruby Films придбала права на "Your Voice In My Head" мемуари журналістки Емми Форрест з Лос-Анджелеса. Ця книга про колишнього коханого Форрест, актора Колін Фаррелл. У тексті немає його імені, там вона називає його "GH" - "Gypsy Husband" (Циганський чоловік), коли вона писала ці рядки, вони з Фарреллом ще були разом.

Також Емма попередила його, що вихід книги приверне увагу таблоїдів, тому дозволила прочитати матеріал до публікації. Він відмовився. На даний момент не зрозуміло, чи знає він про те, що по цій книзі незабаром знімуть фільм.

Це не перший раз, коли Форрест використовує Коліна для своїх робіт. Після того, як їхні стосунки були закінчені, вона написала "Liars", книгу про нього і інших своїх бойфрендів-акторів. Сюжет книги фокусується на жінці, яка зустрічається з усіма своїми колишніми чоловіками і намагається зрозуміти, чому вони кинули її.

Скотт Рубін і Miramax купили сценарій. Вони планували, що Річард Лінклейтер займеться режисурою. Форрест завжди була дуже обдарованою. Її перша газетна публікація вийшла коли їй було всього 13 років, в 15 років вона писала музичну колонку для The Sunday Times, а в 21 був опублікований її перший роман. Потім у журналістки почалася депресія, яка призвела до спроби самогубства. Не дивлячись на це зараз Емма не боїться відкрито говорити про своє минуле, яке може вплине на її кар'єру в Голлівуді. На даний момент, як сценарист, вона співпрацює з Paramount, Universal і Film4.

актор, Фільми, Колін Фаррелл
Оціни пораду →
Переглядів: 1440
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ