АвторизаціяРеклама

» » » П'ять серіалів про кохання, які допоможуть зрозуміти жінок

П'ять серіалів про кохання, які допоможуть зрозуміти жінок

П'ять серіалів про кохання, які допоможуть зрозуміти жінок Розділяти серіали на жіночі і чоловічі - заняття невдячне і найчастіше марне. Завжди знайдеться дівчина, яка із задоволенням подивиться «Ходячих мерців» і «Американську історію жахів». Завжди знайдеться чоловік, який заради коханої подивиться навіть «Щоденники вампіра». Однак на серіали, які спочатку були створені для представниць прекрасної статі, все-таки варто звернути увагу. Хоча б по тому, що часом саме вони підказують відповідь на загадку, яка повинна бути в кожній жінці.

Іноземка (Чужестранка) - 2014 - ...Події «Чужинки» відбуваються відразу в двох далеких від нас епохах - в 40-х роках минулого століття і в 1743 році. Здавалося б, що може бути спільного між варварською Шотландією XVIII століття і післявоєнною Англією XX століття? Спочатку їх об'єднує лише головна героїня, яка випадково потрапила в далеке минуле і заодно - в лапи до войовничих горців. Але чим довше розгортається сюжет, тим ясніше глядач розуміє: відмінностей в епохах не так вже й багато.

Навіщо дивитися чоловікам: В якому б столітті не знаходилися головні герої, їх життя завжди ґрунтується на трьох стовпах: суспільний устрій, обов'язок і, звичайно, любові. Саме про любов найчастіше розповідає закадровий голос головної героїні. А заодно про те, що означає це почуття для будь-якої жінки, в якому б столітті вона не жила.

Дівчатка (Девченки) - 2012 - ...Серіал «Дівчатка» і його головна героїня Ханна - голоси свого покоління. Просто, смішно і іноді з ноткою драми вони розповідають про те, що хвилює кожну дівчину трохи за 20. Причому роблять це так чесно і без прикрас, що всі глядачки мимоволі впізнають в персонажах самих себе.

На відміну від героїнь голлівудських фільмів, «Дівчатка» не заперечують своїх проблем. Вони не ідеальні: живуть в нічим не примітному Брукліні, знімають з подругами квартири, шукають своє місце в житті і зустрічаються з такими ж звичайними хлопцями. Цим серіал і хороший - він не малює образів сильних, бездоганних жінок, а показує дівчат такими, як є.

Навіщо дивитися чоловікам: Наївні, розгублені і влюбливі героїні серіалу - ті самі дівчата, яких ми щодня бачимо на вулиці. Ми вчимося і працюємо з ними в одних аудиторіях і кабінетах, але поняття не маємо, що діється в їх головах. Якщо вам хочеться про це дізнатися, подивіться хоча б один сезон «Дівчаток». Жоден інший серіал не розповість вам про це так чесно.

Тюдори (Тюдоры) - 2007 - 2010Свій час «Тюдорами» задивлялися тисячі жінок різного віку і національностей. Звичайно, подібна увага до епопеї привернула не історія виникнення англіканської церкви, а красиві очі Джонатана Різ Майерса і розкішний торс нинішнього Супермена. Але насправді любовні пригоди англійського короля Генріха VIII і його наближених - далеко не головне в цьому серіалі. На першому місці для більшості глядачок - це історія Анни Болейн, яка завоювала серце короля, а потім жорстоко страченої за зраду, якої не було.

Навіщо дивитися чоловікам: Анна Болейн - екранне втілення безлічі жінок, які точно так же закохуються і розчаровуються в любові. Її історія відрізняється від сучасних хіба що занадто трагічним фіналом, але в іншому знаменита англійська королева повторює шлях мільйонів своїх попередниць. Навіть методи чарівності у неї класичні, які використовують й донині. Якщо хочете дізнатися, які - дивіться перший сезон «Тюдорів».

І нікого не стало (И никого не стало) - 2016І нікого не стало - екранізація однойменного роману Агати Крісті, в нашій країні більше відомого під назвою «Десять негренят». Міні-серіал практично не відходить від оригінального сюжету: все ті ж 10 чоловік, все той же острів, все та ж низка смертей. Невідомий звинувачує героїв у вбивствах і починає вершити правосуддя над кожним - повільно, ощадливо, ні в чому не відступаючи від сюжету моторошної дитячої колискової. У центрі сюжету опиняються Віра Клейторн, колись працювала нянею, і найманець Філіп Ломбард.

Навіщо дивитися чоловікам: Відносини Віри Клейторн і Філіпа Ломбарда мало схожі на класичну історію кохання. Назустріч один одному їх штовхнули швидше обставини - страх за власне життя, потреба в чиїйсь підтримці і довірі. Такий мотив нерідкий і для реальних пар: деякі сходяться просто зі страху самотності, але подібні відносини найчастіше далекі від ідеалу. Тому що як би жінка не потребувала у міцному чоловічому плечі, куди більше для неї завжди буде значити любов. І історії Віри Клейторн - яскравий тому приклад.

Гордість та упередження (Гордость и предубеждение) - 1995Коли мова заходить про те, щоб зрозуміти жінок, не можна не згадати Джейн Остін і її безсмертний роман. «Гордість і упередження» - це енциклопедія дівочих мрій, на сторінках якої читач знайде з десяток яскравих, прописаних до дрібниць жіночих образів. Однак далеко не у кожного вистачить часу і терпіння прочитати півтисячі сторінок про вдачі XIX століття. Для таких людей і існує однойменний серіал 1995 року.

Головне достоїнство телевізійної історії - в її обсязі. Шість часових серій вмістили в себе не тільки ключові моменти оригіналу, але і безліч деталей, без яких портрети героїв виявилися б неповними. Образи сестер Беннет прописані настільки філігранно, що у глядача не виникає питань про їхні мотиви і характери. І ми раптом впізнаємо себе і своїх знайомих в розпещеної мрійниці Лідії, наївній Кітті, цілеспрямованій Меггі, незалежній і норовливій ​​Елізабет і спокійній, стриманій Джейн.

Навіщо дивитися чоловікам: Серіал 1995 року у всьому слідує букві оригінального роману - того самого, яким ось уже 203 роки зачитуються представниці різних поколінь. Секрет його популярності криється в тому, що «Гордість і упередження» розповідає про хвилюючі будь-яку жінку і актуальні досі питання. Тому, якщо ви дійсно хочете розібратися, що дівчатка, дівчата і жінки думають про любов, заміжжя, чоловіках, вихованні, довірі та особистої незалежності - серіал «Гордість і упередження» те, що вам потрібно.

кіно, серіали про кохання, серіали про жінок, відносини, серіали, кохання
Оціни пораду →
Переглядів: 1577
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ