АвторизаціяРеклама

» » » «Німфоманка» без цензури і дитяча програма з Порошенком: оголошено програму «Молодості-2014»

«Німфоманка» без цензури і дитяча програма з Порошенком: оголошено програму «Молодості-2014»

Новий Ульріх Зайдль, божевільне шоу від Бьорк, багато фільмів на ЛГБТ тематику, ніч українського кіно і перша леді на відкритті однієї з програм - все це буде на 44-му міжнародному кінофестивалі «Молодість». За дев'ять днів до відкриття кіноогляду, організатори оголосили повну програму міжнародного конкурсу та позаконкурсні покази.

Церемонію відкриття фестивалю проведуть у «Палаці Україна», як і минулого року. Там покажуть мелодраму про любовний трикутник «Три серця» Бенуа Жако. Сам режисер обіцяє приїхати на останні кілька днів «Молодості», але організатори фестивалю планують умовити його відвідати Київ раніше. У грудні «Три серця», де Катрін Деньов зіграла разом з дочкою К'ярою Мастроянн, випустять в українському прокаті.

За статуетку «Скіфський олень» і премію в $2500 в міжнародній конкурсі побореться 12 повнометражних картин - все суцільно режисерські дебюти. Традиційно в цю секцію «Молодості» завжди потрапляє лауреат «Золотої камери» Каннського кінофесту. Але чинного переможця цього разу на «Молодості» не буде: влітку стрічку «Party Girl» показували на фестивалі в Одесі. Зате в Києві представлять кращий дебют кіноогляду в Сан-Себастьяні - болгарсько-грецький «Урок» - про вчительку з маленького містечка, яка намагається звести кінці з кінцями в умовах кризи.

Ще один учасник міжнародного конкурсу - «Діфрет». Це кіно, може, і не привернуло б особливої ​​уваги, якби не ім'я виконавчого продюсера. А ним стала Анджеліна Джолі. У «Діфрет» розповідається про 14-річну ефіопську дівчинку, яка намагається захиститися від насильства.

Серед інших претендентів на «Скіфського оленя» - українська робота «Брати. Останнє визнання», російський «Клас корекції» і французько-туніський «Форт Б'юкенен», який також увійшов до програми «Sunny Bunny». Ця секція «Молодості» містить фільми, що зачіпають теми гомосексуальності і трансгендерів. Цього року «Sunny Bunny» виявилася як ніколи великою програмою: цілих 13 фільмів представлено в ній.

Одна з найбільш відвідуваних програм «Молодості» - «Фестиваль фестивалів», де представлені фільми-володарі престижних кінонагород - поки що виглядає скромно.

Організатори МКФ назвали тільки чотири картини в цій секції, пообіцявши доповнити її сюрпризами. Зараз же самий іменитий учасник - драмеді «Форс-мажор» , Лауреат каннської програми «Особливий погляд»: Решта фестивальні хіти «Молодості» - це «Кукурудзяний острів» (головна нагорода в Карлових Варах), «Все ламається» («Золотий тигр» в Роттердамі) і «Хресний шлях» (кращий сценарій на Берліналі).

В якості спецподій на «Молодості» покажуть режисерську версію скандальної «Німфоманки» Ларса фон Трієра. Навесні в українській прокаті це кіно показували у двох частинах, повний і цільний варіант фільму триває майже 5 з половиною годин. У режисерській версії буде більше порнографічних сцен і важливих діалогів.

Зовсім інше кіно - для дітей і всієї сім'ї - буде представлено в окремому конкурсі «Молодості». Відкриття цієї секції відбудеться того ж дня, що і сам фестиваль, але в «Кінопанорамі». А запрошеною гостьою події стане дружина Президента Марина Порошенко. Всі ці трансляції ви зможете подивитися не тільки по телевізору, ще й на ноутбуці. До речі якщо виникли з ноутбуком проблеми і його треба ремонтувати, ось тут на сайте знайдете всю потрібну інформацію.

Ще один особливий показ - новий документальний фільм Ульріха Зайдля «У підвалі» - про те, чим люди займаються в підвалах: від співу оперних арій до сексуальних експериментів. Зайдль в останні роки став завсідником українського фестивального життя. Рік тому, приміром, «Молодість» проводила його ретроспективу, сам режисер приїжджав до Києва з майстер-класом.

Відеозапис лондонського концерту Бьорк - ще один учасник «Молодості». Шоу співачки відрізняються складною драматургією, використанням мультмедіа та іншими вражаючими ефектами.

Традиційні для «Молодості» програми «French Cоnnection» і «German Wave» відкриє один і той же фільм. Це стрічка спільного французько-німецького виробництва «Дипломатія» від 75-річного майстра Фолькера Шльондорфа. Також в обох програмах можна побачити нові фільми Катрін Брейя і торішнього гостя «Молодості» Дені Коте.

Секції нового російського кіно цього року на «Молодості» немає. Замість неї - добірка «Кіно морального неспокою», яке показує Росію, відмінну від вигаданої путінської пропаганди образу. У цій програмі покажуть гучні фільми: «Дурень», «21 день», «До побачення, мама», «Кіно про Алексєєва», «Термін. Початок великої історії».

Ті, хто не захоче бігати по декільким сеансам вітчизняних короткометражок, зможе подивитися їх всі одним махом. «Молодість» влаштує ніч українського короткометражного кіно, куди увійшли номінанти національного, міжнародного та студентського конкурсу, всього близько 40 картин.

Цього року підготовка «Молодості» пройшла важко. За словами генерального директора фестивалю Андрія Халпахчі, допомогло те, що частину фільмів для показу їм давали безкоштовно. Звичайна фестивальна практика - платити кілька сотень євро за показ картини поза конкурсом. «Молодість» навіть відмовилася від одного російського фільму, за єдиний сеанс якого продюсери запросили близько тисячі євро. Інша проблема «Молодості» - державна підтримка. Хоч Держкіно дало цього року гроші для проведення фестивалю, а КМДА допомогло з організацією та рекламою, але отримана сума менше минулорічної, а міська влада заборгувала фестивалю гроші за минулий фестиваль, який співпав з початком протестів на Майдані.

44-й міжнародний кінофестиваль «Молодість» відбудеться з 25 жовтня по 2 листопада. Покази пройдуть в кінотеатрах «Київ», «Жовтень», «Кінопанорама» та «Kronverk Cinema Sky Mall».

кінофестиваль, Німфоманка, дитяча програма, кіно, програма, Молодість-2014, Порошенко, без цензури
Оціни пораду →
Переглядів: 1587
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ