ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Міла Куніс вирішила стати бізнес-леді

Міла Куніс вирішила стати бізнес-леді

Міла Куніс вирішила стати бізнес-леді

Голлівудська зірка Міла Куніс (Mila Kunis) намагається не втрачати часу дарма. Можливо, ми ще не скоро побачимо актрису на зйомках - два тижні тому вона стала мамою - але проте Куніс вже займається новим проектом. Міла працює над заснуванням власної продюсерської компанії і вже підписала контракт зі студією ABC.

Продюсерська компанія Куніс називається Orchard Farm Productions і заснована актрисою у співпраці з кількома бізнес-леді. Дами планують працювати над різними проектами для кабельного телебачення. Як зазначається, у Куніс вже був досвід роботи в якості продюсера, однак її перший проект так і не вийшов на екрани. Але, можливо, на цей раз актрисі пощастить більше.

Нагадаємо, в ніч на перше жовтня Міла подарувала своєму коханому, акторові Ештону Кутчер (Ashton Kutcher) доньку. Дівчинку назвали Уайетт (Wyatt).

За запевненням друзів пари, вони ще не бачили Мілу і Ештона настільки щасливими. «Міла народжена для материнства, - цитував одного зі знайомих акторів журнал People. - Вона сама в деякій мірі дитина і буде відмінною мамою. Хоча Міла ніколи не була з тих, кого називають гламурними котиками. А Ештон давно мріяв стати батьком. Він готовий робити все, що потрібно, по догляду за дитиною. Він в екстазі».

Коли Куніс планує повернутися до зйомок - поки не повідомляється. На початку наступного року актрисі належить зайнятися промоцією фантастичного бойовика Вачовскі «Сходження Юпітер» , в якому вона зіграла головну роль на пару з Ченнингом Тейтум (Channing Tatum).

Mila Kunis, Міла Куніс, бізнес-леді
Оціни пораду →
Переглядів: 773
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ