АвторизаціяРеклама

» » » Дженніфер Лопес готується до прем'єри еротичного трилеру

Дженніфер Лопес готується до прем'єри еротичного трилеру

Дженніфер Лопес готується до прем'єри еротичного трилеру

Дженніфер Лопес (Jennifer Lopez) знову в центрі уваги. На цей раз світські оглядачі захоплено обговорюють новий фільм зірки «Залицяльник».

Напередодні в мережі з'явилася серія постерів еротичного трилера, в якому Лопес зіграла головну роль, і, судячи по знімках, стрічка обіцяє масу сюрпризів для всіх шанувальників зірки.

Лопес - не з тих жінок, які вважають за краще йти по одному добре знайомому напрямку. Зірка регулярно намагається вийти за межі зони комфорту, і новий фільм - одна з таких спроб.

Зазвичай Дженніфер прекрасно почуває себе в ролі героїнь романтичних комедій, але еротичний трилер - це абсолютно інше. У картині «Залицяльник» зірка зіграла роль викладачки, яка переживає з приводу недавнього розлучення з чоловіком. Але незабаром героїні стає не до розлучення - вона занадто сильно захоплюється своїм юним сусідом, але молода людина насправді зовсім не настільки нешкідливий, як може здатися на перший погляд.

Критики вже відзначили, що у фільмі Джен представився черговий шанс продемонструвати прекрасну фігуру і бурхливий темперамент. Можна припускати, що зірка не соромилася відвертих сцен, в кінці кінців форми 45-річної зірки , як зазначають деякі шанувальники Джен, надихають дівчат в два рази молодше.

Прем'єра трилера «Залицяльник» запланована на кінець січня 2015 року.

Дженніфер Лопес, прем'єра, Джей Ло
Оціни пораду →
Переглядів: 1146
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ