АвторизаціяРеклама

» » » Арнольд Шварценеггер відкритий для співпраці

Арнольд Шварценеггер відкритий для співпраці

Арнольд Шварценеггер відкритий для співпраці Місяць тому з'явилися чутки про повернення Арнольда Шварценегера в кіно.

Після відходу з політики, «Термінатор» і колишній губернатор штату Каліфорнії вирішив зробити новий внесок у кінематограф.

За даними oKino.ua, днями цю інформацію Шварценеггер підтвердив у своєму мікроблозі. Актор написав, що «протягом 7 років хлопці з CAA запитували, коли ж я буду серйозно брати участь у кінопроектах. Так от, я дав їм свою згоду ».

Відзначимо, що, будучи губернатором Каліфорнії, Арнольд практично закинув ігрове кіно. З 2003 року Шварценеггера у кращому випадку вдавалося залучити лише до епізодичній ролі (до таких проектів можна віднести «нестримним» Сильвестра Сталлоне). Цікаво, що камео в картинах «Навколо світу за 80 днів» та «Скарби Амазонки» були зняті ще до того, як Арні став губернатором. Останніми масштабними проектами актора були «Термінатор 3», а також бойовик «Відшкодування збитку».

Як вже повідомлялося, на прикметі у Шварценеггера три сценарії. Найбільше актора зацікавив текст Рендолл Уолліса, автора «Хороброго серця» і «Перл-Харбора». Мова йде про військовий екшені під назвою «З крилами, як орли», в якому Арнольду запропонована роль нациста, що рятує дітей.

Арнольд Шварценеггер, актор
Оціни пораду →
Переглядів: 1173
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ