АвторизаціяРеклама

» » » В Україні припинила роботу гослотерея «Космолот»

В Україні припинила роботу гослотерея «Космолот»

В Україні припинила роботу гослотерея «Космолот» В Українській національній лотереї (УНЛ) заявили про припинення діяльності державної лотереї "Космолот" з 6 липня 2019 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Української національної лотереї (УНЛ).

Придбати квиток, і розмістити ставки можливо було до 5 липня включно. А всі платежі, які були проведені після цього числа, вважаються нелегальними і порушують вимоги законів "Про державні лотереї в Україні" та "Про заборону грального бізнесу в Україні".

Варто зазначити, що компанії "Космолот" вдавалося залишатися лідером в гемблінг-індустрії протягом багатьох років. А все через те, що гральний заклад повністю виконував всі вимоги по випуску лотерейних білетів, які були встановлені Державним комітетом.

Крім цього, клуб користувався широкою популярністю, тому що надавав своїм клієнтам багатий ігровий асортимент, щедру бонусну систему і гарантію чесних і прозорих виплат.

"Космолот" славився гарною репутацією, і був одним з провідних ігрових сайтів серед українських лотерей. Кожен бажаючий мав можливість швидко зробити ставки з телефону або комп'ютера, і практично відразу отримати свій грошовий приз.

"5 липня 2019 року - останній день дії договору і посвідчень, які були видані організацією "Українська національна лотерея" для поширення державної грошової миттєвої лотереї "Космолот". З наступного дня договір вважається недійсним", - додали в УНЛ.

Відповідно до чинного законодавства на території України дозволено працювати тільки державним лотереям. Державними вони називаються через те, що ведення даної діяльності вимагає наявності ліцензії та контролюється державними органами.

Нагадаємо, що на українському ринку працюють три основних структури: "Українська національна лотерея", "МСЛ" і "Патріот". Оператор "УНЛ", який з'явився ще в 1997 році і швидко охопив більшу частину лотерейного ринку, включає наступні ігри: Супер Лото, Кено, Золотий Кубок, Лото Платинум.

Організація "МСЛ", яка була заснована в 1998 році, проводить одні з найпопулярніших розіграшів в країні. Серед основних брендів виділяються: Вдала Втеча, Лото Забава, Золотий Тріумф. А компанія "Патріот", яка також працює понад 20 років, славиться такими лотереями як: Супергол, Гривенька, Козирна масть, Чесна гра.

Але, незважаючи на те, що з 6 липня 2019 року державна лотерея "Космолот" припиняє свою діяльність, цінителі азартних ігор можуть продовжувати насолоджуватися улюбленими слотами на інших ресурсах.

Слоти національної лотереї Космолот доступні онлайн в будь-який час і з будь-якої локації. Тут ви також можете знайти відмінний ігровий асортимент і своєчасно отримати виплати своїх виграшів.

Лотерея, ігроманія
Оціни пораду →
Переглядів: 44
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ