АвторизаціяРеклама

» » » Шанувальники можуть вибирати пісні для майбутньої Rock Band 4

Шанувальники можуть вибирати пісні для майбутньої Rock Band 4

У 2000-х роках ринок був насичений музичними іграми, так як кожен рік виходили нові частини Guitar Hero і Rock Band, що конкурують між собою в раніше неосвоєному жанрі. Після релізу Rock Band 3 в 2010 році, Harmonix визнала втому гравців і взяла перерву, проте продовжувала підтримувати свою гру постійним потоком DLC з новими піснями.

Минулого тижня, після декількох місяців спекуляцій і вимог від фанатів, Harmonix підтвердила, що її флагманська серія повернеться з відпустки з релізом Rock Band 4 на PS4 і Xbox One в цьому році. Оголошення було зустрінуте позитивними відгуками, але це не дивно, враховуючи, що Harmonix раніше зверталася до гравців, щодо того, чи хотіли б вони бачити в наступній частині. Ця стратегія, здається, працює досить успішно для Harmonix, оскільки вона продовжує тенденцію з розробкою нової Rock Band. Фанати можуть посприяти у формуванні бази композицій, відвідавши сайт Harmonix і запропонувавши пісню, яку вони хотіли б бачити в майбутній грі.

Комнапія Harmonix обіцяє розглянути і каталогізувати кожну заявку, однак, враховуючи, що в грі будуть тільки найулюбленіші пісні фанів, немає ніякої гарантії, що вона буде включена в список композицій. Важливу роль також відіграють складні права на використання композицій, пов'язані з ліцензуванням музики від різних лейблів і артистів.

Платформа подачі заявок, створена для шанувальників, дозволяє необмежену кількість входів і розглядає всю бібліотеку музики. Що ж гравці в кінцевому підсумку виберуть? Harmonix сподівається отримати цю відповідь і обіцяє поставити топ-плейлист для геймерів під час першого запуску і подальших DLC для.

Незважаючи на те, що список поданих заявок повинен мати переважну більшість, є 2168 пісень, про які гравцям не потрібно турбуватися, оскільки кожна пісня, яку вони вже придбали буде перенесена з останнього покоління на їхні нові консолі PS4 або Xbox One. Це рішення, разом з підтвердженням того, що велика частина старих інструментів буде сумісна з Rock Band 4, ілюструє свідоме рішення Harmonix не перенасичувати ринок, як раніше, і зробити перехід до наступного покоління якомога більш плавним для гравців.

Які пісні ви виберете для Rock Band 4? Скільки
пісень ви завантажили з попередніх ігор серії? Чи готові ви відтворити ідеальне виконання
композицій ваших улюблених артистів?

Зауважимо що, Rock Band 4 вийде вже у 2015 році для PS4 і Xbox One.

PS4, ігроманія, Harmonix, xbox, Rock Band 4
Оціни пораду →
Переглядів: 1099
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ