АвторизаціяРеклама

» » » Як стати великим гравцем в World of Tanks

Як стати великим гравцем в World of Tanks

Бажаєте добре навчитися грати у WoT?! Значить вам потрібно прочитати цю статтю цілком і завжди виконувати зазначені інструкції.

Отже, як же стати великим гравцем в World of Tanks.

1. Для початку вам потрібно встановити Пользомір для World of Tanks. Навіть з першого вашого бою він вже буде приносити вам величезну користь, ви зможете побачити всю статистику і заздалегідь визначити яким гравцям варто допомогти, а яким слід розбиратися самим.

2. Пользомір для World of Tanks допоможе вам визначити поганих гравців, і заздалегідь їдьте за ними що б допомогти їм у важкій ситуації.

3. Добре б було купити собі Преміум-Танк, для початку підійде Черчілль III, досить відмінний танк для 5 рівня з підвищеною прибутковістю. Коли ви вже відіграєте 3000-4000 боїв сміливо можна купувати Lowe.

4. Не беріться вивчати ні в якому разі гілки ПТ-САУ і ЛТ - на них гра буде набагато важче, такі труднощі вам ні до чого.

5. Якщо вам набридло гинути в кожному бою, тоді почніть застосовувати нову тактику ведення бою:
- На середніх танках стійте позаду інших членів вашої команди і наносите шкоди противникам, таким чином ваші недоліки у вигляді слабкої броні і малої кількості хп не будуть помітні.
- На важких танка їдьте прямо за «Добрими Гравцями» (див. Пользомір), так ви дізнаєтеся хороші позиції і у вас буде можливість вижити сховавшись за трупом загиблого союзника. Намагайтеся стріляти тільки тоді, коли противник вже відстрілявся і ви впевнені що у вас є час для пострілу.
- На АРТ-САУ наносьте якомога більше шкоди -це ваша мета! Міняйте позицію після кожного пострілу так як є люди які стріляють по «світляку».

6. Не ігноруйте заклики про допомогу - можливо завдяки вашому сприянню команда переможе.

7. Назавжди усвідомте собі правило, на полі бою граєте не тільки ви а й ваша команда! Намагайтеся грати не для себе а для команди!

8. Ставте для своїх танків додаткові модулі:
Досилатель, вентеляція, посилені приводи наведення і т.д. Навчайте екіпаж до 100% основних навичок а потім качайте екіпажу додаткові вміння.

Ну і нарешті формула успіху в грі World of Tanks: Підтримка команди + Пряморукость = Перемоги.

Бажаємо успіхів на полі битви!

wot, World of Tanks
Оціни пораду →
Переглядів: 2062
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ