АвторизаціяРеклама

» » » Що можна зробити з компакт-дисків

Що можна зробити з компакт-дисків

Що можна зробити з компакт-дисків

Практично в кожному будинку можна знайти старі компакт-диски: розколоті, подряпані або просто непотрібні. Не поспішайте їх викидати, дати друге життя дискам можливо, варто тільки підключити трохи фантазії.

Корисні речі для дому з дисків

Найбільш поширене застосування старих компакт-дисків в якості підставки для чашки чаю або кави. З цією метою диск можна використовувати не тільки в оригінальному вигляді, але і декорувати його: наприклад, за допомогою акрилових фарб або декупажу.

Підставка стане ще оригінальніше і міцніше, якщо обклеїти її бісером, дрібними камінчиками, морськими черепашками або кавовими зернами.

Можна користуватися диском, в тому числі прикрашеним описаними вище способами, і в якості підсвічника.

Якщо є багато старих дисків, спробуйте сконструювати з них меблі або хоча б їх частини: наприклад, ніжки для столу або тумбочки.

Ті, хто турбується про свій зовнішній вигляд, можуть скористатися хорошою здатністю компакт-диска, і застосовувати його в разі відсутності дзеркальця.

Незвичайні поробки з дисків

Старі диски можна перетворити в красиву рибку. Для цього знадобляться два компакт-диска, пластик (можна взяти і картон, але в цьому випадку виріб потрібно буде оберігати від вологи), стрази або паєтки для прикраси. З пластика потрібно вирізати плавники, хвіст і губи для рибки. Деталі декоруються стразами або паєтками, а потім фіксуються між двома дисками, все це проклеюється клеєм. В результаті виходить блискуча рибка, яку можна використовувати як ялинкову іграшку або прикрасу для автомобіля, а в літній час - і для прикраси саду.

Любителі незвичайних фішок в інтер'єрі декорують дисками кімнати, покривши ними стіну або створивши з них якусь композицію.

Досить ефектно виглядає, коли диски накладаються один на одного, виходить щось схоже на луску риби. Бажано пов'язувати диски непомітними тонкими нитками або волосінню. А для кріплення елементів до стіни можна застосовувати рідкі цвяхи або клей.

Але вибираючи засіб для цієї мети, необхідно враховувати, що коли-небудь доведеться все це віддирати :)

Троянди з дисків - справжній шедевр. Для їх виготовлення диски надрізають за допомогою ножиць від країв до центру, щоб вийшли заготовки пелюсток. Далі знадобляться свічка і пінцет. Нагріваючи пелюстку над полум'ям, необхідно за допомогою пінцету загнути її всередину. При цьому місце зрізу виходить злегка оплавленим, завдяки чому створюється відчуття нерівності пелюстки. Коли зроблено кілька таких заготовок, їх потрібно з'єднати між собою.

Важливо! Робіть так, щоб кожен наступний елемент був більше по діаметру, тобто менш увігнутий. Найбільше загинайте внутрішню частину квітки, щоб вийшов бутон.

компакт-диски, диски, саморобки, хенд мед
Оціни пораду →
Переглядів: 3098
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ