АвторизаціяРеклама

» » » Майстер-клас для дітей: гравюри з пінопласту (фото)

Майстер-клас для дітей: гравюри з пінопласту (фото)

Майстер-клас для дітей: гравюри з пінопласту (фото) Мрієте, щоб дитина стала творчою особистістю, яка вражає світ своєю уявою? Тоді сміливо беріть в руки пінопласт, вручайте дитині - і чекайте шедеврів! Як можна фантазувати за допомогою такого простого інструменту? Дуже барвисто і незвично. В якості основного інструменту роботи нам знадобляться упаковки з пінопласту. Напевно у вас залишилося пару коробок після покупки техніки. З їх допомогою дитина буде створювати чудові гравюри.

Нам знадобляться:
- упаковка з пінопласту;
- кулькова ручка;
- гуаш;
- кольоровий папір.

Вам достатньо лише підказати дитині, що робити. Нехай спочатку дитина намалює картину на шматку пінопласту (нехай вона буде цілісною), потім виріже малюнок, нанесіть фарбу й щільно притисніть до кольорового паперу, який і буде служити полотном. Допомагайте дитині, підказуйте їй: наприклад, нехай сильніше натискає на ручку або олівець під час малювання (але без фанатизму), щоб гравюра була об'ємною.

Така робота сприяє розвитку творчих здібностей, уяви, посидючості, вміння мислити глобально (адже дитині треба уявити, яка картина вийде в підсумку).

Ось побачите за цей твір мистецтва ще будуть битися колекціонери, а знавці живопису навперебій будуть розхвалювати талант Вашої дитини.

Але справжнє щастя ж не в цьому, а в тому, яку насолоду від дійства отримали Ви і Ваш малюк smileмайстер-клас, пінопласту, Фото, для дітей, гравюри
Оціни пораду →
Переглядів: 3047
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ