АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно зробити сімейну фотосесію

Як правильно зробити сімейну фотосесію

Як правильно зробити сімейну фотосесію Безсумнівно, будь-яка особа жіночої статі, хоч разочок, але мріяла про кар'єру фотомоделі. І вже точно їй хотілося б, щоб в улюбленому альбомі були не тільки знімки діточок, коханого чоловіка і сімейних свят або несподіваних кадрів, між іншим, не дуже-то і симпатичних, де фотограф застав її зненацька. Ми говоримо про професійні фотографії, ці фото не соромно буде показувати друзям, коханій людині або встановити на свій ноутбук як заставку.

Найбільш підходящим варіантом, в цьому випадку, буде похід в фотостудію, де фахівець зробить вас чарівною. Але не все залежить від фотографа, більшу частину роботи вам прийдеться робити самій. Адже в основному якість ваших знімків залежатиме від того як ви налаштовані і як виглядаєте. Якщо ви хочете максимально ефектних знімків, від вас вимагається, щоб ви розслабилися, повністю розкрилися. Повірте в свого фахівця. Ваша замкнутість може перешкодити його роботі. Виберіть вільну хвилину і в домашній обстановці потренуйтеся в позах і образах, які ви собі уявляєте.

Може бути, ви хочете стати неприступною дамою, або іспанською синьйорою, або романтичною мадмуазель? Варіантів маса, справа за вашою фантазією. Щоб ніжки здавалися такими ж довгими як у моделей, то зйомку треба вести знизу. Між іншим, на фотосесію треба йти в колготах без блиску, так як лайкра в них може змінити обриси ваших ніг. Щоб кисті рук виглядали гідно, поверніть їх небагато уздовж тіла.

Результат роботи повністю може уявити собі тільки професіонал-художник. Під час оцінки "картинки" погляд майстра охоплює всі найдрібніші деталі - кут зйомки, нахил голови та інші ефекти (стиснуті губи, розпатлана зачіска і т.д.) оцінка позиції моделі дає можливість вибрати потрібний кут зйомки. При правильно підібраному ракурсі можна візуально скинути зайву вагу. Тільки фотограф знає, яким чином можна показати потрібні емоції і його робота залежить від ваших примх. З іншого боку не забувайте, що він не може замість вас стати перед об'єктивом. Чим більше ви стараєтеся, тим більше вдалих знімків вийде.

Автор: Яна Кукуруза

фотосесія, Сімейна, Фото, дитяча фотосесія
Оціни пораду →
Переглядів: 3251
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ