АвторизаціяРеклама

» » » Вибір якісного вудилища

Вибір якісного вудилища

Ви повинні визначитися для початку, яку конкретно рибу плануєте ловити, на яке водоймище відправляєтеся. Все це має чимале значення в процесі підбору риболовних снастей. Навіть досвідчені професіонали зазвичай намагаються брати на риболовлю кілька видів вудок, які відрізняються по довжині і конструктивним особливостям.

Вибір вудилища на коропа

Якісні коропові вудилища пропонуються в багатьох магазинах. Ловля коропа поширена в нашій країні. Проте спеціальне коропове вудилище винайшли в минулому столітті в Англії.

Основними показниками і характеристиками такої продукції є:
- довжина вудки;
- жорсткість вудилища;
- кількість колін;
- число пропускних кілець.

Так уже повелося, що довжина Коропового вудилища визначається в футах. Оптимальним є показник 12-13 ft. Довжина ця дорівнює 3,5-4 м. З одного боку, здається, що подібне вудилище не може бути зручним через свої значні розміри. Проте варто один раз випробувати його на практиці, як стає зрозумілим, чому багато рибалок воліють саме такі снасті.

Жорсткість вудилища - важлива характеристика, яка показує, під якою вагою вудка зігнеться на 90 градусів. Сама палиця вудки повинна бути жорсткою, а ось кінчик її краще вибирати м'яким. Саме така продукція користується попитом. Якщо на упаковці вказано, що жорсткість вудилища складає 2-3 lb, такий вибір буде найоптимальнішим.

Багато починаючих рибалок, які ще ніколи не ловили коропа, вибирають дорогі вудки найзнаменитіших виробників. Однак при невмілому використанні навіть таку продукцію легко зіпсувати, зламати. Саме тому на етапі навчання премудростям лову краще вибирати більш бюджетні моделі, які, тим не менш, відрізняються гідною якістю.

Зверніть увагу на те, що конкретно така вудка характеризується малим числом колін. Звичайно їх усього два. Така конструкція дозволяє більш ефективно використовувати всі наявні рибальські снасті.

Якщо ви збираєтеся на ловлю коропа, повірте, що цей процес принесе вам достатню задоволення. Але при необхідності вам потрібно запастись і вудлищами інших видів. Гранично зрозумілу і інформативну консультацію дасть представник торгової точки, де ви здійснюєте закупівлі.

Придбання фідерного вудилища

Доскональний вибір фідерного вудилища для донного лову здійснюється різними способами. Можна просто піти до магазинного продавця - консультанта і вибрати пропонований ним товар. Можна ретельно вивчати всю інформацію яка потрапляє вам на очі з цього питання. Основні характеристики такої продукції все ті ж: вага, довжина, жорсткість і т.п. На риболовлі ви не повинні втомлюватися. Але якщо доводиться робити часті закидання важкою вудкою, то наступного дня ви просто не відчуєте рук. Саме тому в вибору фідера краще підходити грунтовно.

поради рибакам, рибалка, вудилище
Оціни пораду →
Переглядів: 1417
Рейтинг: 3.5/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ