АвторизаціяРеклама

» » » Що таке летсплей та з чим його їдять ?

Що таке летсплей та з чим його їдять ?

Що таке летсплей та з чим його їдять ? Летсплей від англійського let's play - «давайте пограємо» - це ролик із записом проходження гри з голосовими коментарями автора. Тобто , людина грає і розповідає про свої враження від гри, як в цілому, так і сьогохвилинні.

Здавалося б - нічого надприродного, але додумалися до такого формату зовсім недавно. Враховуючи, що створення летсплеїв не вимагає складного обладнання (досить вже наявного комп'ютера), зайнятися їх створенням може практично кожен - було б бажання.

Бажання виникло у багатьох і в поточний момент поряд з успішними летсплейщиками, яких цікаво і приємно послухати, на Ютубі також повно всякого шлаку, на який не варто витрачати свій час.

Річ у тім, що багато летсплейщиків забувають про те, що недостатньо просто купити комп'ютерну гру в Інтернеті ( або завантажити її безкоштовно з торрента ), записати ролик і цього буде достатньо для досягнення успіху. Непогано б до того ж до бажання створювати медіаконтент додати ще талант, старанність і увагу до деталей. Наявність хорошого голосу також додасть його власникові бонусів.

Є і фінансовий поріг входу. Для того, щоб грати в сучасні ігри, необхідний потужний ( що рівнозначно слову «дорогий» ) комп'ютер. Якщо ж передбачається оглядати консольні ігри, то необхідно витратитися ще й на плату відеозахвату, яка коштує досить солідну суму в залежності від її можливостей. Чимало коштують і якісні мікрофони.

Реалії такі, що успішні летсплейщики, крім слави, отримують також і непоганий грошовий дохід від партнерки Youtube. Цей фактор також привертає увагу багатьох стражденних, але в гонитві за легкими грошима вони не враховують багатьох факторів, в результаті чого їм не вдається заробити навіть копійок. А кількість неякісних відео на сервісі між тим зростає і хтось навіть регулярно натикається на них в пошуку.

У чому ж полягає секрет успіху летсплейщиків ?
Насамперед у тому, що, незважаючи на відкритість та поширеність медіаринку, вони знайшли нову аудиторію, не охоплену досі іншими медійними каналами.

Є багато причин, по яких люди не грають в ігри, а вважають за краще дивитися, як їх проходять інші. Це і відсутність потужного комп'ютера і брак грошей на ігри, але також і бажання дізнатися більше про деякі ігри. Адже багато летсплейщиків є експертами в знанні певних ігор і можуть розповісти в процесі проходження чимало цікавих речей.

Зустрічаються і куди більш дивні причини - наприклад, людина може боятися грати в хоррори, але із задоволенням дивиться їх проходження, тому що це «не так страшно».

Автор: Геннадій Булка

ігри, летсплей, YOUTUBE, let's play
Оціни пораду →
Переглядів: 2333
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ