ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Необхідне спорядження для зимової та літньої рибалки

Необхідне спорядження для зимової та літньої рибалки

Необхідне спорядження для зимової та літньої рибалки Найголовніше це наявність риболовного розкладного ящика. Навіть якщо Ви не збиралися ловити велику риб, є основне, святе правило абсолютно будь-якого рибалки - всі снасті обов'язково повинні бути правильно і надійно упаковані. Кожна снасть - чи то вудки, чи то підсаки, чи то кілки, навіть спінінги - все цілком і повністю має бути акуратним чином розфасоване по окремих упаковкам і міцно, надійно закріплене, щоб уникнути небажаних пошкоджень в дорозі. Звичайно ж, даного правила необхідно дотримуватися і у себе вдома.

Підбір снастей безпосередньо залежить від різновиду риби і вибору місця для рибалки. Як правило - це традиційна вудка або спінінг, різного розміру гачки з необхідною наживкою або ж комплект блешень, волосінь (кілька видів), підібраних під гачки, висувна або звичайна підставка під вудилище, дзвіночки і поплавки. Для тих, хто любить нестандартну риболовлю, краще прихопити з собою ті ж екрани, розкладні раколовки та інше пристосування такого ж плану. Широкий вибір риболовних снастей ви знайдете в інтернет магазині http://www.naribalku.com.ua/

Якщо у Вас є дуже дрібні снасті, то купіть спеціальні ящики з пластмасового матеріалу з осередками. Найчастіше - це стандартні пластикові, створені для таких потреб, але бувають ще й металеві, а також з дерева. Основне правило - присутність спеціальних відділень для кожної з снастей. У такого плану ящику навряд чи щось переплутаєте і нічого не загубиться, само собою не пропаде.

Один момент, маленький, але корисний секрет для рибалок-початківців - можна з собою мати всього лише один місткий і габаритний ящик для абсолютно всіх снастей, а також один невеликого розміру, кишеньковий, для того, щоб вмістити найпотрібніші підручні снасті, які можуть знадобитися на березі. Буває так, що деякі рибалки в комплекті тримають дуже багато невеликих скриньок для снастей, з відділеннями по різновидах вудок і розмірів спінінгів, і ще по різновидах риби. Але показує практика - це не так вже зручно, адже якщо у Вас дуже багато снастей, в них можна легко заплутатися. Є ще один секрет - підібрати один габаритний ящик для всіх Ваших снастей та інший, трохи меньш, власне, для гачків. Завжди у професійного рибалки є при собі багато будь-яких гачків і вони зазвичай розкладені чітко за розмірами і номерам. Всі снасті необхідно розкласти в правильному і ідеальному порядку, щоб в екстрений момент був легкий доступ до необхідної речі. Буває таке, що від швидкої зміни снасті і наживи може повністю залежати результат всієї рибалки. Для правильного зберігання та транспортування улову деякі рибалки застосовують пакети з поліетилену, а також інші ємності, які будуть під рукою. Ідеальний варіант, мати для даної мети два аксесуари - залізний садок для збереження риби, безпосередньо, в річці і полотняний мішок для перевезення до призначеного місця.

Правильно зібрані снасті - запорука успішної та продуктивної риболовлі.

зимова рибалка, поради рибакам, спорядження для рибалки, риболовні снасті
Оціни пораду →
Переглядів: 1693
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ